Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Peugeot 607hez hasonló német...

Peugeot 607hez hasonló német vagy japán autó?

Figyelt kérdés
Kinézetre imádom azt az autót, de sokan óva intenek a franciától. Esetleg tud valaki valami hasonló németet vagy japánt, ami tetszhet nekem, ha ennek a formája nagyon bejön?
2010. szept. 17. 07:49
 1/5 komasa ***** válasza:

[link]

Bár szerintem nem ugyanaz az árkategória, de hasonlít.

2010. szept. 17. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Accord, vagy Mondeo esetleg. Szép autók azok is. Hasonló kategória. Vagy 1 Passat talán.
2010. szept. 17. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Ó hát igen az a cls. Azt hiszem elkezdek lottózni. >.<
2010. szept. 17. 11:10
 4/5 anonim ***** válasza:

Tökéletesen mindegy mit veszel, csak jó állapotban legyen.

Minden autó rokon lélek, a Volvokban Renault motor van, a Nissanokban is, a Lada Nivában Peugeot motor, mégis megy.

Olyat vegyél amit szeretsz. Tökéletes autó nincs.

2010. szept. 17. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Tudom, csak sajnos én nem nagyon értek hozzá, de mindenki azzal jön, hogy német meg japán azt biztos, hogy jó, ha vigyáznak rá, nem csak lehet, hogy jó, ha vigyáznak rá.

Meg azzal kapcsolatban, amit én kinéztem (607) eddig mindenki azt mondta, hogy fú hát annak hajlamos tönkre menni az elektronikája (?) ami kb azt jelenti, hogy megáll se kép se hang és hívhatom a sárga angyalt. Pedig olyan szép...

2010. szept. 17. 20:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!