Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Mit érdemes megnézni? Japán...

Mit érdemes megnézni? Japán anime/manga, angol szinkronnal valami sorozat vagy hasonló. Kinek mi a kedvence?

Figyelt kérdés
Már láttam a Blech, Wolf's rain, Deth note, Inujasha...
2009. dec. 7. 00:47
 1/3 anonim ***** válasza:

Kuroshitsuji, Yami no Matsuei, Loveless, Vampire Knight, Junjou Romantica, Kyou Kara Maou, Code Geass, DN Angel, Elfen Lied, Ouran High School Host Club, Tales of the Abyss


Hát van még pár kedvencem, de inkább nem sorolom tovább:D

2009. dec. 7. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Inuyasha:D



Ahogy látom inkább a shounent szereted:)


Lássuk csak:) A Narutot nem szereted véletlenül?De csak és kizárólag a mangát,az anime trutyi:)

Én lány vagyok (nem hisztipics@ 14 éves fangirl),hanem kismama és 21 de nagyon szeretem:)


és esetleg a Historys Strongest Disciple Kenichi?Az hasonlóan tradicionális mint az Inuyasha:)


vagy a Soul Eater?


a Beelzebub nagyon vicces,szerintem azt a legérdemesebb elolvasni:)



de szerintem a Kuroshitsujit is szeretnéd:)Viktoriánus kori,van benne még hasfelmetsző jack is:)


esetleg a Pandora Hearts?sok a rejtély benne:)


vagy a Code Geas?


vagy a Neon Genesis Evangelion? Sőt talán az Elfen Lied is tetszene?


Ezek a legismertebbek most,azért írtam csak ezeket,mert ezeket soan szeretik könyű róla jó kritikát kapni:)



A&A

2009. dec. 7. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Hell girl, Honey and Clover, Gravitation, Kaleido star. Én ezeket szeretem:)
2009. dec. 7. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!