Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Próbálom magam túltenni rajta...

Próbálom magam túltenni rajta de miért nehéz?

Figyelt kérdés
Volt egy motorom akkori döntésem alapján eladtam kellett a pénz. Azóta ha meghallok mellettem elrobogni egy motort feláll a szőr a kezemen a hátamon, beleborzongok. Próbálok nem oda figyelni, fejemből kiverni a gondolatot, elfordítani a fejem más irányba, DE nem megy olyan könnyen.. Most is sok pénz egy motor.. Már családom van. Feleségem félt a motortól engem, másik részt pedig a pénzt sajnáljuk kiadni.. Van két gyermekünk hát van hova tenni a pénzt. Szívemre hallgassak vagy az eszemre. Megfogok bolondulni úgy érzem vagy leiszom magam.. Viccet félretéve menjek el pszichologushoz?

#Jó idő, motorok, beleborzongok,
2022. máj. 6. 16:07
 1/8 anonim ***** válasza:
91%
Vegyél egy motort.
2022. máj. 6. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
51%
Kapu zárás.... 😃
2022. máj. 6. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
51%

Dehogy kapuzárás!


Semmi köze hozzá!


Ne vegyél motort mert nagyon sok a baleset. Családod van és 1 db eleted.


Ha ugy érzed menj pszichohoz.

2022. máj. 6. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Én nem mondanék le egy szeretett hobbiról a család miatt.


Keresd meg rá a pénzt, dolgozz többet, és beszéld meg az asszonnyal, hogy ez neked fontos kikapcsolódás.


És persze vezess óvatosan. Várnak otthon.

2022. máj. 6. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nem muszály nagy motort venni. Már Aprilia rx 125el is tudsz egy jót csapatni.
2022. máj. 6. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Néha bérelj egy motort ha már nagyon nem bírod,olcsóbban kijön és asszony sem fog annyira félteni valószínűleg
2022. máj. 7. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Vegyél egy motort, az lesz neked a legjobb terápia :D

Nem feltétlen kell ezres gsxr-re ülni, elég egy 125-ös aprilia vagy yamaha is szerintem. Pont elég erő van benne hogy élvezetesen motorozz, ahhoz meg pont kevés hogy 300-al tekeredj fel egy kamion hátuljára.

2022. máj. 8. 05:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
600 köbcenti a méretem..yamaha,honda,suzuki,triumph,
2022. máj. 8. 19:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!