Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Adott egy opel astra g 1.6...

Adott egy opel astra g 1.6 8v. Előbb indultam volna el vele de nem indul be. Csak valami fura kattogó hangot hallani miközben próbálom beindítani. Mi lehet a gond?

Figyelt kérdés
A központi zár sem nyitotta ki az ajtókat, szóval gondolom nem kap áramot. Az akksit kb 2 hete vettük. A visszajelzők sem halványulnak a műszerfalon.

2020. dec. 7. 16:07
 1/4 anonim ***** válasza:

Lehet valami zárlat, ha a kp zár se akar menni.

A kattogó hang nekem G AStrán az önönditó halálát jelezte, egy vascsővel lenyúltam megkocogtattam autószerelő tanácsára, igy beindult, aztán le se állitottam vittem szerelőhöz. A szénkefék elkoptak, pár ezer Ftért kicserélték, azóta jó.

2020. dec. 7. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Töltsd fel az aksit vagy vidd vissza mert rossz.
2020. dec. 7. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Érdemes egy ilyen kis digitális feszültségmérőt beszerelni, ezen mindig láthatod hogy áll az akkud, tölt-e a generátorod és mennyivel. Lehet a generátorod nem tölt, azért ment tönkre az előző akku és az új is lemerülhet. Első körben egy akkumlátoros boltba mennék, ott bemérik az akkut is a töltést is ingyen. A kütyü ilyen, de van szivargyújtóba dugható is:


[link]


[link]

2020. dec. 8. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Akksi csere megoldotta a problémát.
2020. dec. 9. 13:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!