Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Szélvédő tisztításhoz mit...

Szélvédő tisztításhoz mit használtok?

Figyelt kérdés
Eddig amilyen törlőkendőkkel próbálkoztam mindnél apró mikroszálak maradtak a szélvédőn, amik nagyon zavaróak ha rásüt a nap. Nektek mi vált be?
2022. máj. 8. 17:03
 1/5 anonim ***** válasza:
Ablakpucoló + régi pamutpóló
2022. máj. 8. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Kívülről csak át szoktam törölni az egész kocsit mosás után egy nagy erre való autótörülközővel mert különben baromira vízköves marad. Belül talán évente szoktam áttörlni. Konyhai papírtörlő befújva ablakfénnyel teljesen jó szokott lenni.
2022. máj. 8. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Ékezetes billetyűzet ***** válasza:
Konyhai papírtörlő + ablaktisztító.
2022. máj. 8. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

új mikrószálas kendő. Ha egyszer mosod, már nem jó erre.

másik amit szoktam, hogy szilikon üveglehúzóval átmegyek rajta, az semmi szálat nem hagy


újonnan ablakmosó folyadékot használok a belső tisztításhoz. Tehát amit az autóba öntenék alapesetben

2022. máj. 8. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nekem egyedül a Frosch bio spiritus ablaktisztító és a konyhai papírtörlő kombója vált be. A Clean és társai mind nyomot hagynak, ami este zavaró, de ez a békás cucc nem.

Az a lényeg, hogy a papírtörlő mindig nedves legyen, különben karcol és a mikrokarcok is idegesítőek.

2022. máj. 8. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!