Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Motorokat, robogókat "piszkáló...

Motorokat, robogókat "piszkáló" emberekkel mit lehet kezdeni?

Figyelt kérdés

Nekem csak egy 22 éves, nem feltűnő, kis nyomorult 50-es Honda Neo robogóm van. Belvárosban lakom vidéken, a közös parkolóban tudom tartani mert garázsom nincs. Mindig úgy teszem le a fal mellé, hogy soha senkinek ne legyen útban, ne foglaljak autós parkolóhelyet, még gyalogosoknak sincs útban.


De valami nyomorult idióta piszkálja, állandóan leszedi a motortakaró fóliát (most már el is lopta) , kihajtja a berúgókart, be-ki kapcsolja a kapcsolókat, odadobja mellé a szemetét. Lehet el akarják lopni de egy ilyen lakattal van lezárva amit gondolom túl sok munka lenne leszedni.


[link]



2022. máj. 8. 21:36
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Kezdetnek kitennék egy "Kezed-lábad eltöröm, ha hozzányúlsz, köcsög!" feliratot a falra a moci fölé.
2022. máj. 8. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

# 1


neked van ebben tapasztalatod? úgy értem sok motor, robogó tulajdonos járművét piszkálgatják így?


Ráadásul egy ilyen régi, öreg keveset érő semmit?

2022. máj. 8. 22:01
 3/8 anonim ***** válasza:
Biztos nem akarják ellopni, mert akkor feltennék egy utánfutóra és már vinnék mindenestől.
2022. máj. 8. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

#3

A tereptárggyal együtt, ahova ki van kötve? :D

2022. máj. 8. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Kérdező:

Vegyél zsinórozható ponyvát. Vagy készíts, nekem Obis bútortakaró ponyva volt a motoron. Teszel a szélére 15cm sűrűséggel lyukakat persellyel, hogy ne szakadjon ki.

Nekem szerencsére sosem piszkálták, bár ha látom ki csinálja személyesen közlöm vele amit #1 ír.

Motorra ráborítod, az alján pedig végigfűzöl egy zsineget. Ahol úgy van a kerék küllői között, a moci hasa alatt össze is "varrhatod". Ezt utána biztos nem fogják lerángatni.

Ha van egy kis műszaki érzéked, kínából 3eFt-ért lehet kapni távirányítós moci akksira köthető mozgásérzékelős riasztó szettet is. Fullos a szett, sziréna, mozgásérzékelők, központi egység a kábelkorbáccsal stb.

2022. máj. 8. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Hááát. ha ez mindennapos atrocitás, akkor rááldoznék 1-2 nyáréjjelt egy közelben parkoló kocsiban dekkolva mondjuk egy haverral észrevétlenül.. aki hozzányúl annak meg beleverdesni kicsit a fejét a falba...
2022. máj. 8. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Vagy megkérnék wgy havert, hogy parkoljon már oda és hagyja bekapcsolva a menetrögzítő kamerát, bár nem tudom, hogy technikailag megoldható-e.
2022. máj. 9. 05:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Én az iskolába jártam a kis kávédarálómmal, amin amúgy volt egy tök praktikus kis kosár is. Valamelyik meg abba dobta a szemetét...ennyi öröme legyen az életben....

Később mikor már másik motorral jártam, azt meg arrébb tologatta, de úgy hogy tényleg útban legyen. Én úgy tettem le, hogy senkinek sem volt útban.

Szóval utánna 1-esbe hagytam ott, utánna nem tolta sehova... Annyi esze már nem volt, hogy behúzza a kuplungot, vagy kivegye sebességből.😂

Gondolom valami irigy hülyegyerek lehetett, bár nem mintha lenne mit irigyelni azon a 2 kis seggrakétán.😅

2022. máj. 9. 05:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!