Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mennyibe kerül egy autó...

Mennyibe kerül egy autó teljes körű belső tisztítása?

Figyelt kérdés

El szeretném vinni az autómat egy autókozmetikába, de soha nem voltam még. Fogalmam sincs milyen árak vannak.

Kárpit,padló műszerfal, szóval minden egyben mennyire lenne drága?



2022. máj. 10. 13:27
 1/4 anonim ***** válasza:
65%

25-30E Pestmegyében.

Ebben benne van a vizesporszívóval kárpittisztítás, műszerfal teljes tisztítása, ápolása stb.

Padlószőnyeget is megcsinálják, de ezért a pénzért nem szedik ki az üléseket így nem lesz alattuk annyira alaposan tiszta illetve az üléseket sem tudják minden oldalról egyformán alaposan megtisztítani. Tetőkárpit feláras és az is, ha nagyon szennyezett, foltos az ülés.


Egyébként én magamnak szoktam csinálni, éjszakára zárás és nyitás között odaadják a gépet 2500Ft-ért a kölcsönzőben és azzal a garázsban üléseket kiszerelve ki lehet takarítani két autót is pár óra alatt.

2022. máj. 10. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
2022. máj. 10. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
én szappannal lekeem a kárpitot és lemosom, 200 ft-ből megvan. Porszivó 100 forint 2 perc az omv kuton. lábtörlőt meg gőzborotva 100 ft szal kb 400 ból megvan
2022. máj. 10. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
😮😮😮😮
2022. máj. 10. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!