Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mivel lehet jobban csajozni?...

Mivel lehet jobban csajozni? Egy 100.000 dolláros full extrás Dodge Challenger SRT-vel, vagy egy 135.000 eurós Maserati Levante Trofeoval?

Figyelt kérdés

2022. máj. 12. 20:45
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
65%

"Te nagyon tájékozatlan vagy."

Hála Istennek!

Szerencsére sosem volt szükségem arra, hogy így szedjek fel csajokat.

De te tényleg komolyan gondolod hogy egy ilyen csak felismeri eredi-e és mennyit ér egy Rolex?

Gyenge troll vagy.

2022. máj. 12. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
65%
Ezekkel csajozni nem lehet csak q%vázni.
2022. máj. 12. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
76%

Ennyi pénzért s6, e amg merci vagy m5 bömös, ezekhez képest a dodge egy felizmosított dacia anyag használatban és prémium érzetben.


Olasz autót meg sose vennék.

2022. máj. 13. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
89%
3-as vagyok. Nő vagyok igen. Nem vagyok könnyűvérű és nem is lehetne felszedni egy autóval az fix. Pontosan azért mert magamnak akarok egy ilyet autót, nem úgy hogy a palimé. Tőlem, lehet egy pasinak bármilyen autója, nem ez alapján választok, csak ne szóljon bele az én választásomba.
2022. máj. 13. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
32%

"Szexuálisan arra gerjednek, ha valaki tele van."


Rossz hírem van, a nők alapvetően a befolyásos férfiakra buknak, akiken látszik, hogy sikeresek, céltudatosak, "alfahímek".


Hiába állítasz oda akármilyen kocsival, attól még önmagában nem leszel vonzó, a kutyát nem fogja érdekelni a kocsid.

2022. máj. 13. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
0%

#15


Te nagyon más világban élsz. Ha tudsz virítani, akkor ezek egyből térdelnek és már szopnak is, gondolkodás nélkül.

2023. nov. 12. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!