Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Maserati élményvezetés?

Maserati élményvezetés?

Figyelt kérdés
Régi álmom, hogy egy ilyen autót vezessek. Mivel nem engedhetem meg, hogy sajátom legyen élményvezetésen gondolkozok. Van aki volt már ilyenen? Vélemények? Budapest környékén van erre lehetőség?

2021. jún. 4. 17:12
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Voltam már, Ferraris élményvezetésen Kiskunlacházán a ringen a városi rész nem érdekel. Én élveztem, szeretek vezetni. Az meg, hogy kinek mi éri meg, azt el kell dönteni.


Ilyet amúgy találtam, de ha beírod, hogy Maserati élményvezetés valószínű lesz több találat is


[link]

2021. jún. 4. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Vortrex ***** válasza:
100%
Azt érdemes erről tudni, hogy elvisznek a kiválasztott autóval néhány körre, amin olyan g-erőket élsz át, mint még az életben soha, kb összehugyozod magad, az a része eszméletlen jó, utána megengedik, hogy te is vezess pár kört, de közben ott ül melletted a profi pilóta, és nem engedi, hogy kb 50nél gyorsabban menj, ami viszont elég ratyi, de összességében nagy buli, csak hamar véget ér.
2021. jún. 4. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
44%

Bizonyára sokan vannak akiket ez lázba hoz.

Amúgy ez az egész "élményvezetés" nem más mint egy parasztvakítás.

2021. júl. 1. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 veterán vas ***** válasza:
100%
Nem voltam sosem ilyen bemutatón, és nehéz elképzelni, hogy nekem az okozzon élményt ha más vezet.
2021. júl. 1. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!