Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » A Volkswagen Passat CC-ben...

A Volkswagen Passat CC-ben jobb ill. tartósabb a motor mint a Volkswagen Passat-ban?

Figyelt kérdés

Tetszik a Volkswagen Passat CC, csak sok rosszat hallani a Passat motorokról, vagy a CC-ben jobb a motor??

Totálisan laikus vagyok és igazából még nem néztem utána, csak hirtelen feltettem a kérdést.😊



#Volkswagen Passat CC
2022. máj. 12. 21:52
 1/6 anonim ***** válasza:
Szerinted a konszernen belül van különbség a motorok közt? Mert szerintem nincs. Ugyanarról a szallagról kerülnek le az azonos motorok, amiker aztán beletehtnek akár Skodába vagy Seatba is. De ugye nem csak egyfajta motorral szerelik a Passatokat se, és elég sokfajta benzines és dizel erőforrás közül válogathatott aki újonnan vesz autót. Ezek közül meg van ami megbízhatóbb, van ami meg betegesebb, jobb esetben már adtak ki hozzá módosított alkatrészt.
2022. máj. 13. 04:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Melyik Passat motorról hallottál sok rosszat?

Egyébként kb. ugyanazokkal a motorokkal szerelik az összes hasonló autójukat.

2022. máj. 13. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Konkrétan most nem tudom melyik Passat motorra hallottam negativumokat, de úgy általában eddig mindig csak leszólták a Passatot.
2022. máj. 13. 17:02
 4/6 anonim ***** válasza:

Lehet az TSi, TFSi problémákról hallottál, lekokszolódó szelepek,magasnyomású pumpa stb, de ezek bármelyik konszernes autónál előfordulnak.

https://www.youtube.com/watch?v=4WJYh_DnrYM

2022. máj. 13. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ha dizelre gondolsz a CC-kben már CR motor van, ami kevésbé problémás, mint a PD-sek. Sokan szidják, de nem mondanám problémás motornak.
2022. máj. 13. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Ja, hogy általános mendemondák konkrétumok nélkül? Megéri adni az ilyenekre tényleg. Ja mégse... Utána kellene nézni kicsit jobban.

Korai 1.4 TSI-knek volt baja valóban. CR-ek jók, de ott is meg lehet találni azt az 1-2 apróságot, ami problémát okozhat a korai motorkódoknál, de nem számottevő

2022. máj. 15. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!