Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Hogyan tudom ellenőrizni?

Hogyan tudom ellenőrizni?

Figyelt kérdés
Opel corsa d-ről lenne szó, és a hűtőventillátor nem indul el, ezáltal felmelegszik a víz. Klímával megy a ventillátor, viszont nélküle nem. Hogyan tudnám itthon ellenőrizni, hogy mivel van a hiba?

2022. máj. 13. 20:45
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Akkor valamilyen érzékelővel lesz a gond. Azzal ami ezt indítaná, amikor melegszik a víz.
2022. máj. 13. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
34%
Asszem az előtét ellenállás tud ilyen problémát okozni, kimegy az első fokozat.
2022. máj. 13. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

A biztosítéktáblán minden rendben van, azt már átnéztem, kontakt spray-el mindent átfújtam.

Az érzékelőket hogyan tudom ellenőrizni?

2022. máj. 14. 04:45
 4/5 anonim ***** válasza:

[link]

Miután ezt a típust ilyen szinten nem ismerem, meg más esetben is a Googlehoz fordulok.

És ezt találtam, így néz ki a kapcsoló (mondhatnám hőgomba).

Na lehúzod róla a csatlakozót és rövidre zárod, a hőgomnba is ezt teszi, ha eljön az ideje (hőfoka).

Minden további attól függ, mit csinál ilyenkor.

2022. máj. 14. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Mobil Autósegély ***** válasza:
Szia! Első körben vízhőmérséklet jeladó, vagy hőgomba hibára gondolnék. Ez könnyen ellenőrizhető a megfelelő diagnosztikával! Budapesten és az agglomerációban tudunk segíteni! [link]
2022. máj. 16. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!