Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Szerintetek mennyire tehet...

Szerintetek mennyire tehet rosszat egy 125 cm³ motornak a hosszabb táv pl.200km? Balatonra szeretnék vele leugrani, átlagos tempóval

Figyelt kérdés

2022. máj. 14. 11:15
 1/7 anonim ***** válasza:

Nem árt neki , már miért ártana.

Sőt egy 50-es vagy egy 1800-asnak se árt.

Hogy neked mennyire kényelmes az a te dolgod.

2022. máj. 14. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

átlagos tempó nemtudom neked menyit jelent, én 125-ös vízhűtéses motorral tettem meg 180 kilómétert, megállni csak tankolni álltam meg egyszer, lakott területen kívül 90-100km/h volt a sebesség


ez így semmit nem árt a motornak, akár a földet is megkerülhetnéd vele

2022. máj. 14. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
ha nem autópályán mész, akkor semmi gond nem lesz
2022. máj. 14. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ártani nem árt, de sok örömöd nem lesz benne.
2022. máj. 14. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Okés, köszi a válaszokat
2022. máj. 14. 14:42
 6/7 anonim ***** válasza:

A motor bírni fogja, ha nem támasztasz vele szemben teljesíthetetlen elvárásokat. Ha nem akarsz 160-nal repeszteni, hanem a fele is elég, bírni fogja.

Az ilyen kicsi motoroknál inkább az a kérdés, hogy a sofőr bírja-e a hosszú túrákat. Az ilyen gépek általában kicsik, jól megtermett felnőtt számára kényelmetlen az üléspozíció és a kicsi saját tömeg miatt az úthibákból is többet érez. Ráadásul az alacsony utazósebesség miatt ugyanaz a táv több időt igényel a nyeregben, mint a nagyobb motorok esetén.

2022. máj. 14. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
autópályán menéssel mi a probléma?
2022. jún. 6. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!