Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Chevrolet Cruze milyen autó?

Chevrolet Cruze milyen autó?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Nagyon nagyon, de nagyon beleszerettem a Chevrolet Cruze-ba. Viszont ahogy olvasok utána, mindenki más motorral dícséri. Tudom, hogy viszonylag “lomha” autónak mondják sokan. Évente max. 1-2 alkalommal mennék vele autópályán Magyarországon belül. Inkább itt a környékbe néha egy 60-70 km-es távokat mennék vele havonta. Tudnátok nekem segíteni? :) Tapasztalatok. Főleg, akinek volt már :) Inkább benzines párti vagyok. Milyen motorral érdemes venni?

2022. máj. 15. 18:47
 1/3 anonim ***** válasza:
68%
Igazából egy átmatricázott Opel Astra J, szóval ugyanazt lehet elmondani róla: kb. semmit. Jön-megy-megáll, strapabíró, megbízható, de semmi kiemelkedő. Tipikusan olyanoknak ajánlott, akik nem villogni akarnak autóval, hanem közlekedni.
2022. máj. 15. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nem villogni szeretnék. :) Azt meghagyom az audi, bmw, mercedes-eseknek. De azért örülnék, ha menne is. Milyen motorral ajánlanátok? :)?
2022. máj. 16. 18:41
 3/3 anonim ***** válasza:

Nekem egy 2011-es évjáratú 1,6 benzines Cruze van, kimondottan kényelmes, A-ból B-be közlekedős autónak vettem. (Élményezni van egy sokkal magasabb kategóriájú sportautóm.)

Nekem bevált, egy év alatt belement 20ezer kilométer, én elégedett vagyok vele. Mondjuk szerencsés vagyok, mert egy szervíztől vettem, akik hozogattak is be kocsikat, első tulajos, sértetlen, szervizkönyves autó volt 150eKm-rel. Friss szervizzel, vezérléscserével kaptam meg. Nálam belement a huszika, minden alkalommal szervizbe viszem. 10ezrenként olajcsere, de bármi kijön, azonnal a szerviz, akiktől vettem. Nem azt mondom, hogy ez így az autózás legolcsóbb verziója, de ár/érték arányban szerintem jó, teszi a dolgát, én kedvelem, mert olyan nagyon sok nincs is belőle. Meg is lepett, hogy tegnap átintegetett valaki egy másik Cruze-ból.

2022. okt. 30. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!