Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Chevrolet cruze 1.6 milyen autó?

Chevrolet cruze 1.6 milyen autó?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Beleszerettem egy chevrolet cruze 1.6 benzin, 2010-es modelbe. Milyen autó? Tapasztalatok aki esetleg vett már vagy napi használatban használta? :) Milyen hiábái lehetnek?? Megéri?
2022. jan. 18. 13:48
 1/5 anonim ***** válasza:

Az első pár tankolás után hamar kiszeretsz belőle!

Javarészt opel.

Torkos.

2022. jan. 18. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Effektíve megegyezik az Opel Astrával. Jön-megy-megáll, átlagosnak mondanám megbízhatóság tekintetében, sok gond nincs vele, ha megkapja az olajat. Viszont a Chevrolet kivonult talán egész Európából, de Magyarországról biztos, szóval az alkatrész ellátás nem biztos, hogy zökkenőmentes, ha neadjisten szükséged lesz valamire (és ugyebár lesz, alkatrészek mindig fogynak/lopnak). Szóval szerintem nézd meg inkább az Astra J-t, kívülről hasonlít, belülről szinte megegyezik, de egy Opelt könnyebb szervizeltetni.
2022. jan. 18. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
#1 Első kézből ismerek J Astrát ezzel a motorral, 6.3-mal kiadja az autópályát. Ennél csak egy dízel tudna kevesebbet enni, benzinesek között nem esznek sokat az Opelek.
2022. jan. 18. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekem 1.8 -as cruze van,még újonnan vettem.Az 1.8 sem túl dinamikus,de az 1.6 harmat gyenge.Azt inkább felejtsd el,hiába szép autó,annyira szarul megy,hogy nem fogod szeretni.Amúgy opel technika,minden van hozzá.12év alatt sosem hagyott cserben,kopó alkatrészeken kívül mást nem kellett benne cserélni.Típus hiba a fűtésbox,trafó,olajpumpa tömítés.
2022. jan. 18. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Nekem 1.6-os 113 lovas Cruze-om van, kopó alkatrészeken kívül semmire nem kellett költeni.🙂 Ha mégis elromolna vmi, minden van hozzá, relatív olcsón. Egy típushibáról tudok, az pedig a fűtésbox, ami arról szól, h kezdetben csak az utastér egyik oldala fűt,aztán már egyik sem..ennek a javításához meg kell bontani a műszerfalat, ezért (is) egy viszonylag drága művelet. Vásárláskor mindenképp érdemes kipróbálni, aztán v lealkudni, v otthagyni.

Viszont! nehéz autó, gyenge motor, amiből két dolog következik: lomha & sokat eszik. Nálam most hidegebb időben 9-10ℓ körüli fogyasztást ír, és ez nem tisztán város. Ha ezzel a két dologgal együtt tudsz élni, akkor egy nagyon jó "kis" autó a Chevrolet Cruze👍🏼

2022. febr. 5. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!