Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen segédmotoros kerékpárt...

Lorant03 kérdése:

Milyen segédmotoros kerékpárt ajánlanátok?

Figyelt kérdés

Itt a nyár lassan, belekezdenék valami projektbe. Még diák vagyok, és bár szívem szerint autót vennék, de az anyagilag túl nagy vállalás lenne, mégis azért elbütykölgetnék valamit. Így jutottam oda, hogy ha jól tudom, B2-es jogsival vezethetek kismotort 50 ccm-ig. Az lenne a kérdésem, tudtok ajánlani olyan segédmotoros kerékpárt, mondjuk 150 ezer forint értékig (nem baj ha szar állapontban van), ami normál esetben egy megbízható típus, és az alkatrészpótlás sem rúg őrült összegekre?


A válaszokat előre is köszönöm



2022. máj. 15. 22:31
 1/5 anonim ***** válasza:
Talán egy régi Yamaha dt.
2022. máj. 15. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm
2022. máj. 17. 06:37
 3/5 anonim válasza:
Aprilia sr R 50(2T),Vespa sprint 50(4T),piaggio zip 50(4T)
2022. máj. 20. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

Bocsánat, most látom a 150 ezer forint max. Akkor régi aprilia sr 50, Piaggio NRG Power 50DT,DD, Honda Dio 50, esetleg még egy használt kymco, piaggio liberty 50.

A 150 amúgy kevés lesz.

2022. máj. 20. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2022. máj. 29. 09:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!