Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » 50cm-es motorok közül milyet...

50cm-es motorok közül milyet ajánlanátok?

Figyelt kérdés

Vezettem már:

Simson s50b-t

Aprilia sx 50

Babetta 207


Ezekkel szemezek:

Barton fr 4t 50ccm


[link]


[link]


Illetve

Kuba x boss 50-esekkel


[link]


Nem tudom hogy mennyire megbízhatóak a török motorok!(kuba x boss)

Illetve a bartonról azt sem tudom milyen ország gyártja, és hogy az mennyir megbízható.


Milyen 50cm3 motorokat ajánlanátok?


EGY KIKÖTÉSEM VAN:

-ÚJ LEGYEN, 0 km-el.

Ha lehet 1 000 000 Ft összeg határig.

50cm3-re fölösleges lenne többet kiadni.


Egy Yamaha r6 race 2022 3,8m ft. 600cm3. Az megéri a pénzét.

De ennyit adni egy 50-esért, soha az életbe nem adnék.


Válaszokat köszi előre is!



2022. máj. 16. 12:53
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:

Vagy le lehet folytani a motorokat 50cm3-re?

pl. 125-250-500-600-eseket is? XD

2022. máj. 16. 13:11
 2/14 anonim ***** válasza:

Nem ragaszkodnék az újhoz. Nekem Aprilia SX50-esem van, de nagyon jó kis moci, és itthon is kapsz hozzá alkatrészt ha szükséges. Ilyen szempontból sem vennék noname motort. Ha meg kevés, akkor tuningolhatod 70-80-as hengerrel . Használtan 3-400 körül már nagyon szépeket lehet kapni. Lehet 1-2 év és nagyobbra vágysz majd, akkor meg jól jön az amit megspóroltál.


[link]

2022. máj. 16. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:

Köszi a választ aprilia sx50-ek tetszenek, 300-500 ezer között látom én is őket.


Csak nem tudom hogy mennyire foglalkozós, mint pl. a simson s50-s51...


Állandóan szerelgetni mert mindig van valami baja a korukból adódóan! :D

2022. máj. 16. 14:12
 4/14 anonim ***** válasza:
Minden motorral kell foglalkozni ha más nem is , akkor az éves olajcserék, láncolajzás ilyesmi. Nem hinném, hogy mindig szerelgetni kellene. Én simán 40-50+ km-es csavargásokat csinálok vele. Ugyanígy az újjal is megjárhatod, főleg az ilyen ismeretlennel amihez kitudja, hogy lehet-e alkatrészt kapni. Az enyém 2007-es, kopó dolgokat cserélem, mint a hátsófékpofa, itt kap felújítást a főfékhengere is, mert volt egy kis szivárgás, de 2 nap alatt itt van hozzá az alaktrész. Sőt légszűrőbe szivacsot még az Unixban is kaptam :D .Ilyen török motorhoz meg ha kell valami, akkor valószínűleg külföldről lehet minden apróságot meghozatni. Te tudod, szerintem jó választás, mert nagyon tud menni.
2022. máj. 16. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

Na igen ez zavar engem is, hogy senkinél sem láttam még ezeket a márkákat magyarországon XD


Kuba - török motor

Barton - német motor

2022. máj. 16. 15:37
 6/14 A kérdező kommentje:

Egyébként vásárló erői szempontból annyit hozzátennék hogy havi

1 500 000 Ft-ot keresek átlagban.


Nekem az a barton motor tetszik.

Németország itt van a szomszédban.

Meg alkatrészt bele tenni szerintem nem lehet nagy dolog, elvégre nem egy csúcs 500cm3+ motorról van szó, mint 1 harley davidson.


Ezért is akarnék újat venni, 0km-el.

Csak-csak kevesebbet kéne szerelgetni, mint egy 10-50 éves motort.

2022. máj. 16. 15:43
 7/14 anonim ***** válasza:
A Barton biztos, hogy nem fog 40-50-nél többet menni, de szerintem a másik se. Meg milyen minőség lehet az ami újonnan is 380 ezerbe kerül? 🤣🤣
2022. máj. 16. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

Vannak róluk videók.


Ne mondd ár hogy 800-900 ezer Ft-os motor

(németben is ennyi az ára 2049 euro)


Nem fog menni annyival?:)


A szaros simson megy 80-al?

Az 50 éves szar?

Amit minden használat után szerelgetsz?:D


Vadi új meg nem?


Nézz rá videókra youtubeon és utána írj.


A török valóban szar.


De a barton nem.


Nem véletlen van készlethiány belőle (piros-fekete színből).

2022. máj. 16. 22:34
 9/14 A kérdező kommentje:

Meg majd havi 1,5m ft-ból veszek egy 20-50 éves motort.


Jó ötlet. Csodálatos. XD

2022. máj. 16. 22:35
 10/14 anonim ***** válasza:

Hol látod te, hogy bárki is írta volna, vegyél Simsont? Mindenki nagyívben tesz rá, hogy te mit veszel, csak éppen tévedésben élsz, mert a nagy német csodád valószínűleg azért hiánycikk, mert nem jönnek hozzá Kínából az alkatrészek. Mellesleg tudod, hogy a németek miért viszik annyira a Simsonokat? Elmondom. Náluk keményen betartják a segédmotorkerékpárokra vonatkozó 40km/órás szabályt, és az új motorok nem mehetnek többel. Ezt a szabályt meg valamikor 1990 körül vezették be, és ami ez előtt került forgalomba arra nem vonatkozik. A Simson meg ilyen, tehát legálisan száguldozhatnak vele, ráadásul az tényleg 100% német.

Nézd csak meg ezen a videón a Derbit, ez se megy többet 40-50nél, közben 8200-at forog, a te Bartonod még ennyit se fog a leírása alapján.

https://www.youtube.com/watch?v=CYsWEUJ0NqY

2022. máj. 17. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!