Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Kúpos hengergörgős kerékcsapág...

Kúpos hengergörgős kerékcsapágynál hány Nm-re huzzam le a feltengely anyat?

Figyelt kérdés

Olyan a csapàgy h kétoldalrol megy bele a fészekbe es kozepen van egy nut, ha tulsagosan lehuzom a feltengely osszeszoritja es nem fog forogni

Adatbazisba megneztem azt irta 150-230 de ez szerintem hülyeség



2022. máj. 16. 16:05
 1/3 anonim ***** válasza:
Tehát írjuk felül az adatbázist?
2022. máj. 16. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Mazda demio 99


Valaki azt mondja csak érintőre szabad meghúzni

2022. máj. 16. 16:10
 3/3 anonim ***** válasza:
Kétféle opció létezik: ha a két görgősor között van határológyűrű, akkor kb. határ a csillagos ég. Ha nincs, és azt mondod nálad nincs, akkor tényleg finoman kell bánni vele. Kezdd el lehúzni natúr 1/2" rövidhajtóval és folyamatosan ellenőrizgesd, hogy elforog-e még. Amikor már úgy érzed, hogy egy kicsit kezd szorulni, akkor netovább, rögzítsd és kész. Én ezeknél szoktam használni egy pici menetrögzítőt, de tényleg csak egy picit, mert amúgy nem lenne szabad. Sajnos én is szoptam már meg ilyennel, hogy a csapágyházak között nem volt határoló, én meg ráhúztam az előírt 280-at. Ment a kukába az egész. Dehát hibából tanul az ember.
2022. máj. 16. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!