Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Kézi autó mosóban mi a helyes...

Kézi autó mosóban mi a helyes sorrend?

Figyelt kérdés

Habkefe, samponos előmosás, magasnyomású, cseppmentes öblítés?

Ti nektek mi a bevállt?



2022. máj. 18. 10:30
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
92%
Kefével hozzáérni a fényezéshez amíg az autó poros maga a főbenjáró bűn.
2022. máj. 18. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
87%
aktív hab, samponos mosás, magasnyomású, öblítés
2022. máj. 18. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
92%

a kefét felejtsd el, azzal maximum utánfutót mosnám le


csak két programra van szükséged; mosó és felületvédelmi (viaszos). A többi fölösleges.

2022. máj. 18. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
87%
Nagynyomasúval kicsapod a kerékiveket leöblíted a port, habsampon felhordás és levereted a nyomásúval. Otthon érdemes alaposan saját szivacsos lemosást végezni majd viledával letötölni. Szélvédőt szerrel meg papírral . A kefe a kerékre rendszámra utánfutóhoz való, közös gépi-kézi holmik olajosak zsirosak .
2022. máj. 18. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
12%
megállok a mosó előtt ráöntöm a well done hideg zsiroldót, megkenem, majd bemegyek lemosom 100 forintból és szalon autó lett a 30 éves suzukibüól
2022. máj. 18. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
86%
Én kezdésnek sima vizes magasnyomásúval lecsapatom az leszedi a port meg az összes egyéb dzsuvát madár fos maradványokat stb.. stb.... Kerékíveknél, kerekeket, küszöböknél is lecsapatom ahová normálisan befér a lándzsa. Ha ezzel megvagyok akkor megküldöm aktív habbal az egész autót, ha ez megvan 1-2 percet várok, utána samponnal küldöm végig kefével csak a kerekeket, felniket küszöböket dörzsölöm át. Ha ez megvan akkor viaszos felületvédelmi waxnak csúfolt löttyel meglocsolom az autót, aztán cseppmentes öbíltéssel leöbíltem az egészet addig ameddig nem tűnt el mindenhonnan a hab, meg mosószer maradvány. A kis réseket alaposan megküldöm mert onnan sok kitud folyni.
2022. máj. 18. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
82%
Én úgy szoktam, hogy először sima vízzel lecsapatom a durvább szennyeződéseket, kerékjárati íveket. Utána aktív hab, várok egy kicsit, utána samponos mosás, és utána öblítés.
2022. máj. 18. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
69%
aktív hab majd felhúzom a mikroszálas kesztyűmet és azzal áttörlöm az autót majd jöhet a magasnyomású majd a végén cseppmentes öblítés.
2022. máj. 18. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
86%
#8 előtte érdemes sima magasnyomásúval átmenned rajta, mert önmagában a hab kevés a porhoz. Csak összekarcolod így
2022. máj. 18. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
13%
nyomtam mindenkinek egy disliket, így már nincs egy 100 % os válasz sem, ha ez kell megkapjátok
2022. máj. 18. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!