Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mazda 323 autombol kivettem...

Mazda 323 autombol kivettem az aksit. Amikor visszatettem felcsereltem a sorrendet. Szikrazott.Most semmijen eletjelet nem ad az autó?

Figyelt kérdés
Mazda 323 autombol kivettem az aksit. Amikor visszatettem felcsereltem a sorrendet. Szikrazott.Most semmijen eletjelet nem ad az autó, mit lehet csinálni, feltegyem az aksit töltőre?

2021. okt. 8. 10:30
 1/9 anonim ***** válasza:
A sorrendet, vagy a pólusokat cserélted fel?
2021. okt. 8. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 krwkco ***** válasza:
100%

Jogos 1-es kérdése. Nem mindegy.

De mindenképpen nézd meg a főbiztosítékokat. A motortérben szoktak lenni egy dobozban.

Emellett az akksin mérd meg a feszültséget, vagy próbáld ki egy tartalék reflektor/tompított izzóval. Ha fehéren világít, akkor legalább a műszerfalnak reagálnia kellene a gyujtás ráadásakor.

2021. okt. 8. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

A pozitiv a negativ sarura lett rátéve és fordítva. (Ne kerdezzétek)

Helyesen bekotve semmilyen eletjelet nem ad. Autó villamosság szerelő?

2021. okt. 8. 11:00
 4/9 krwkco ***** válasza:
100%

"Autó villamosság szerelő?"

Ha képes vagy megtalálni, akkor először főbiztosíték(ok).

2021. okt. 8. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 D. Brasco ***** válasza:
Ezt a remekbe szabott mutatvány hogy lehet előadni,hogy valaki felcseréli a pólusokat.....tekintve hogy pont ennek megakadályozása érdekében van piros meg fekete kábel,plusz ráadásul a saruk átmérője direkt nem egyforma,hogy ne lehessen rossz pontra kötnina csatlakozókat.....egyebkent ha nincs szerencséd bármit is kinyírhattál ezzel,ember legyen a talpán aki kideríti mi a baj....ha szerencséd van csak pár biztositek pukkant el,de ilyen esetekben nem nagyon szokott szerencsés lenni senki sem...
2021. okt. 8. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Hajjaj.

Cseréld ki a biztosítékot / biztosítékokat, amik eldurrantak.

Aztán onnan lehet menni tovább, de ettől a művelettől nagyon nagy szerencséd van, ha ennyivel megúszod.

2021. okt. 8. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Egy modernebb autónál simán lehet, hogy ECU meg pár dolog meghal.

Több 100 ezer Ft is lehet. Régebbi autónál van esély megúszni kisebb hibával de minden autó más. Biztosítékokat meg kell nézni mindenképp.

2021. okt. 8. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
A fő biztosíték égett ki. A csere megoldotta a problémát.
2021. okt. 30. 07:57
 9/9 krwkco ***** válasza:

"A fő biztosíték égett ki."

Mondtam. :-)

2-es, 4-es.

2021. okt. 30. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!