Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Van olyan autó ami mutatja,...

Van olyan autó ami mutatja, hogy gazdag vagyok, de nem totál ízléstelen és hivalkodó?

Figyelt kérdés
Olyat keresek aminek pl. a beltere nem is gagyi műanyag, ugyanakkor nem is azt érezteti, hogy kizárólag sznoboknak gyártották és ha már drága öltöny nélkül ülsz az autóban, úgy érzed nevetségesen nézel ki benne…

2022. máj. 19. 14:36
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
61%
Csak a bélyemvé tádé.
2022. máj. 19. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
55%
Én erre a célra egy lamborghini Urus-t vásároltam
2022. máj. 19. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
98%
Lexus
2022. máj. 19. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
98%
Jajah egy elegáns lexus!
2022. máj. 19. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
97%
Vagy egy újabb pickup is, mivel azok is 5 millió fölött vannak. Kérdés itt persze az hogy mennyire gazdagnak látszani
2022. máj. 19. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:

A Lamborghini Urus az eléggé hivalkodó azért… Nem az urizálós módon, hanem a milliárdos hülyegyerek módon. Bár visszafogott színben lehet elmegy azért…


Lexusból melyik az, amelyikbe beüthet egy 30-as pasi akár laza viseletben is és az utasa sem azt érzi, hogy a Wayne birtokra tartanak?


#5.


Szerintem jelenleg nem is létezik olyan új autó ami 5 millió alatt van… Nagyon jó autók vannak ennyiért is, akár használtan is. Meg pl. egy Dacia Duster is szerintem tök jó, a maga kategóriájában, az ár/értél aránya az jó.


De sem a használtautó, sem a Dacia nem jelzi, egy kicsit sem hogy valaki gazdag.


Amúgy köszi a válaszokat!

2022. máj. 19. 15:48
 7/19 A kérdező kommentje:

Ja és szerintem a legolcsóbb pickupok ilyen 7-8 körül kezdődnek…


Egy Ford Raptor tényleg elég jól jelzi a gazdagságot, de ha valaki nem munkára használja, az megtestesíti a faroknövelős pénzes proli archetípust egy ilyen autóval. Főleg városban.

2022. máj. 19. 15:51
 8/19 anonim ***** válasza:
97%
a kívánalmadnak a Bentley felene meg(vonóhorog nélkül)
2022. máj. 19. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%
Azzal nem teljesen értek egyet hogy a használtauto nem jelezhet gazdagságot. A Dacia, suzuki egyértelműen nem ezzel egyet értünk. Bár mifelénk kisvárosban aki megjelenik egy SX4 S Crossal arra már azt mondják hogy gazdag. Nehéz ezt pontosan behatarolni
2022. máj. 19. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:

Persze, amúgy van 21 milliós Suzuki is.

Ha valaki azt zsebből ki tudja fizetni, akkor akárhogy is nézzük, szerintem gazdagnak mondható…

2022. máj. 19. 16:01
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!