Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mit kellene még bekötni?

Mit kellene még bekötni?

Figyelt kérdés

Sziasztok, lenne egy Opel Corsa B, volt benne alap centrálzár. Kicseréltem bekötöttem egy ilyet:

[link]


Az a gond, hibá kötöttem rá az aksit, de valamiért nem akar mükődni, és nem hiszem azért mert nem való bele, haverom egy Ladába is beleszerelte. Valamelyik vezeték amit kihagytam (index, sziréna, csomagtartó) ezek befolyásolhatják a mükődést??


A válaszokat előre is köszönönm.



2022. máj. 19. 15:04
 1/4 anonim ***** válasza:
85%
A biztonsági övet is kösd be.
2022. máj. 19. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 krwkco ***** válasza:

Van hozzá "Magyar nyelvű beszerelési és felhasználói leírás". Azt kellene elolvasni.

Illetve, ha már legalább egyszer rosszul kötötted be a tápfeszeket, akkor lehet hogy tönkrement az elektronika.

Vagy a motor nem bírja, bírta a mechanikai terhelést. Meg kellene próbálni, hogy kiépítve mozog-e. Vagy ha nincs benne túláramvédelem, akkor lehet hogy már leégett.

2022. máj. 19. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Miért nem kérdezed meg a haverod? Hiszen nála működik.
2022. máj. 19. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, a biztonsági öv volt a porbléma.
2022. máj. 20. 15:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!