Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Amit kinéztem autót a szalon...

Amit kinéztem autót a szalon 8.450.000Ft-ra jött ki online konfiguráció szerint. Ez az ár a valóságban tartható, vagy vannak extra költségek?

Figyelt kérdés
2022. máj. 22. 07:26
 1/7 anonim ***** válasza:
Max 500E Ft al lenne drágább, de mivel nem tudni hogy mikorra gyártják le benne van hogy addig drágulnak az árak.
2022. máj. 22. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Forgalomba helyezés költsége. Hasonló értékű autóra 4 éve az én esetemben még + 150eFt volt.

Amúgy gondolom ez listaár. Ebből mg akár engedhetnek is. Bár a mostani helyzetben nem tudom mennyire szokás.

2022. máj. 22. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Hozzá szokott jönni a forgalombahelyezési díj. Valahol még nincs benne az árban a vagyonszerzési illeték. A listaártól általában el lehet térni számodra kedvező írányba, de bizonyos modellekre olyan nagy a kereslet, hogy 10 %-ot rádobnak a listaárra.
2022. máj. 22. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

A listaárból általában szoktak engedni a kereskedők ha nekiállsz alkudozni, de a mai helyzetben ki tudja...

Meg kell kérdezni, hogy tudnak-e árgaranciát vállalni, mert ugye először csak előleget fizetsz, nem a teljes vételárat.

2022. máj. 22. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Senki nem vállal árgaranciát, egy-másfél évre ígérik az új autókat, addig simán felmehet 10-20%-al az ára.
2022. máj. 22. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
57%

"Senki nem vállal árgaranciát, egy-másfél évre ígérik az új autókat, addig simán felmehet 10-20%-al az ára."


Ismerősöm most rendelt egy Mazdát, az is kb. 1 év mire jön és kapott árgaranciát az elmondása szerint.

2022. máj. 22. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Egyébként szép is lenne, ha senki sem vállalna. Beraksz x milliót, aztán a végén lehet hogy közlik, hogy annyiba kerül a kocsi, amire már nincs kereted. Hát ki venne így bármit?
2022. máj. 22. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!