Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ez így jól néz ki szerintetek...

Ez így jól néz ki szerintetek vagy nem?

Figyelt kérdés

Mikor egy autó mondjuk elől ledes fényszórót kap, hátul meg valami primitív halogént. Ugyanígy fordítva mikor hátul szép ledes lámpa van elől viszont egy egyszerű halogén.

Csak szerintem néz ki ez olyan furán?



2022. máj. 24. 07:41
 1/4 anonim ***** válasza:
84%
Igen, ezen én is gondolkoztam már. Amit meg végképp nem értek, hogy mikor mondjuk full LED a lámpa, de az index meg hagyományos izzós. Logikátlan. Vagy legyen mindenhol led, vagy sehol sem szerintem. A hagyományos izzók túlságosan elütnek mind fényerőben, mind színerősségben a ledtől, ezért mikor egyszerre vannak használva elég hülyén néznek ki.
2022. máj. 24. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Még 1-es vagyok, nekünk például 7-es Golfunk van. Hátsó lámpa full LED (Igen, az index is), viszont elől már csak a nappali menetfény a LED, a tompított, távolsági és az index már halogén. Lehetett ugyan már kérni bele extraként előre is a teljes LED fényszórót, de valamiért az első tulajnak nem kellett.
2022. máj. 24. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerintem is hülyén néz ki. Pláne mikor hátul dinamikus led index előre meg a xenonba bele b#sznak egy halogén indexet.
2022. máj. 24. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Csak kíváncsiságból:

milyen hátsó lámpa az, amelyik "valami primitív halogén"?

2022. máj. 24. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!