Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Új kuplungot és láncot kapott...

Új kuplungot és láncot kapott a multitronic váltóm, ennek ellenére még mindig nem tud simán elindulni. Mi lehet még az oka?

Figyelt kérdés

Tanácstalan vagyok, borzalmas mennyiségű pénzt ráköltöttem és még mindig nem jó..

A6 2013



2022. máj. 27. 22:05
 1/5 anonim ***** válasza:
Pedig épp gondolkodtam A6 os vásárláson...
2022. máj. 27. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Annyira bonyolult az a szar hogy bármi lehet. Be van koszolódva a rendszámtábla pl. és túl nagy a légellenállás.
2022. máj. 27. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Konkrétan ezt a váltót nem ismerem, de a Ford PowerShift váltói híresek voltak a vezérlőegység hibáról, aminek első jele, hogy nem képes simán váltani és főleg elinduláskor ránt egy nagyot.


Borzalmas mennyiségű pénzt ráköltöttél és ha nem akarod eladni, akkor még vagy félmillióval számolj.

2022. máj. 28. 05:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Biztos hogy nem azok miatt rángat, inkább az elektronika szar.
2022. máj. 28. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
22%

Vazze! Magyar kontárral csináltattam pár éve a fogaimat Magyarországon 3 misiért ami akkor 10k euró volt. 3 hónap alatt eltört a felső. 15k euróért csinálták meg Németországban.

Szóval csóró vagy. Magyar kontárral galvanizáltatod a lyukas kottont. Autót öregem szalonból veszünk és márkaszervizben javíttatunk. Ha nincs pénzünk egy új suzukira nem villogunk audiban.

2022. máj. 31. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!