Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Miért nem lehet beállítani az...

Kr1ssz kérdése:

Miért nem lehet beállítani az alapjáratot?

Figyelt kérdés
Simson Schwalbe. Tiszta karbi, új csap. Ha beindul nagyon magas az alapjárat viszont iszonyatosan megy minden sebességben, egy darabig. Ha felmelegszik a gyertya nem lehet beindítani. Gyújtás lenne rossz? Szikrát adja szépen, viszont nehezen indul be pedig tudom hogy 1-2 rúgásra mennie kellene.

2022. máj. 29. 09:02
 1/7 anonim ***** válasza:

" Ha felmelegszik a gyertya "

Mindennek melegedni kellene.

2022. máj. 29. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
ha túlforrósodik nem fog beindulni a moci. Ha normálisan égetné a benzint akkor működne megfelelően.
2022. máj. 29. 10:01
 3/7 anonim ***** válasza:
Valószínű gyújtás gondja lesz, akkor csinálja ezt, ha kivégzte magát a kondi meg a megszakító.
2022. máj. 29. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
pl a megszakítóhézagom szemre tuti nagyobb mint 0,4 mm.
2022. máj. 29. 10:55
 5/7 anonim ***** válasza:

Szikrazik is rendesen ha be van indítva? Nekem is ott veszik el az anyag most, cserés lesz ismét a páros. De állíts rá 0.4mm-t nézd meg úgy mi törtenik, de szerintem az már be van égve.


Az a baj ezek mar ilyen fogyócikkek. Én 1000km-t szoktam adni egy kondi + megszakítónak utána kötelező jelleggel cserés. Most nekem ez hamarabb jött el.

2022. máj. 29. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
nincs beégve de egy srác azt irta nekem messengeren hogy a túl nagy hézag miatt nehezen indul a motor. Akkora hézag kell hogy szemre épphogy elhagyja egymást a két pogácsa, nekem beférne egy golyóstoll hegye.
2022. máj. 29. 11:56
 7/7 A kérdező kommentje:
Már nem hal meg melegen. Hidegen is indul 4-5 rúgásra. A megszakító lapocskája amit lehet feszegetni hogy a hézagot állítsd az teljesen ki volt lazulva és akkorát nyitott amekkorát akart. Kínlódtam vele 1 órát mire kb fél miliméter hézagra sikerült lecsavaroznom stabilra. Előgyújtás jó. Azóta indul hidegen-melegen.
2022. máj. 30. 20:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!