Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Skyline élményvezetés tapaszta...

Skyline élményvezetés tapasztalatok?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Férjemet szeretném meglepni szüli+apák napjára, de nagyon bizonytalan vagyok, hogy intézzem ezt el!

Nem tudom melyik cégekben lehet megbízni, hogyan zajlik, Tényleg egy igazi jó élmény e, mert hallottam már rosszakat is :/


Találtam kuponosat is pl. ezzel a hellyel van valakinek tapasztalata??


[link]



2022. jún. 1. 03:59
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

https://www.youtube.com/watch?v=uno6qVCtosA


Itt egy videó róla.

Nézd meg mit gondolsz, és dönts az alapján.

2022. jún. 1. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
0%

Ezek nem annyira élmény már.

Inkább most egy Tesla ami érdekes is lehet.

2022. jún. 1. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Ez nagyban a férjedtől függ. Ha nagy rajongója a típusnak, biztosan örülne neki. Búnuszbrigád honlapján mindig van ilyen hirdetés, azok elvileg megbízhatóak.

Én szemény szerint egy vezetéstechnikai tréningnek sokkal jobban örülnék, és ennek lenne jó hozadéka is.

2022. jún. 1. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 Beviz Elek ***** válasza:
74%

Nekem nem tetszik hogy a pénzedért kapsz pár kört aztán kirúgdosnak az autóból. Ha ilyesmiben gondolkodsz akkor talán valamivel jobb lenne kibérelni egy autót 24 órára és azzal szabadon közlekedni, még ha nem is egy Skyline az.


Mi így béreltük ki a Tesla Model 3-at és így tervezem júliusban a Model Y-t.

2022. jún. 1. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
25%
Tesla? Jó úton jársz a guminő felé..
2022. jún. 1. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 Beviz Elek ***** válasza:
63%

#5

Nagyon elmés válasz. Le a kalappal!

2022. jún. 1. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
0%
Meg mondtam a frankót, ennyi.
2022. jún. 1. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Szerintem nem túl nagy élmény az, hogy valaki végig ül melletted, felügyel és belemagyaráz mit, hogy csinálj. Persze érthető miért van így a lebonyolítás, de nekem ez így egy nagy 0, nem pedig élmény. A bérlés akkor már szerintem is jobb, még ha nem is tudsz akkora ritkaságot bérelni, valóságosabb.
2022. jún. 1. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Hát itt csak a Skyline lenne a lényeg, hogy végre ülhessen egyben, az az álom.

Néztem a bérléseket, olyat ahol van GTR, csakhogy bérlési idő min. 30-60 nap :D :D Legalábbis csak ilyet találtam.

Köszönöm a véleményeket! :)

2022. jún. 1. 15:15
 10/11 Beviz Elek ***** válasza:
74%

#7

Nem a frankót hanem a véleményedet… Nagy különbség!


#9

GTR (R35) még hagyján, de régebb autókat mint pl MK4 Supra, Skyline R33 lehetetlen találni és igazából meg is értem hogy valaki nem ad oda egy ilyen autót úgy hogy majd holnap hozd vissza. Ettől függetlenül tényleg az a véleményem hogy egy pályán/megszabott útvonalon mehetsz valamivel egy kicsit az nem igazi élmény. Nekem is nagy álmom egy Skyline kipróbálása, de ha választani lehet hogy Skyline pár körre vagy egy kevésbé vonzó autó 24 órára, akkor inkább a 24 órás változatot választanám. Át lehet ugrani a haverokhoz megmutatni, vinni őket egy körre, ráérsz beülni és nyomkodni a gombokat, több időd van tapasztalni hogy mi az ami tetszik benne, mi az ami nem, stb.

2022. jún. 1. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!