Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Japán vagy német autó?

Japán vagy német autó?

Figyelt kérdés

Általánosságban arra vagyok kíváncsi hogy melyik országban gyártott autót vennétek, márkáktól függetlenül!

(Csak ebből a kettőből válassz!)

Tapasztalatokat lehet írni hogy miért azt.

Én a Japánra esküszöm!!! És ezt úgy mondom hogy volt német autóm is...

DE CSAK JAPÁN! Azok autók!


2010. szept. 18. 19:46
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
51%
Számomra az utolsó autó amit legyártottak és az idők végezetéig menni fog, az a 124-es merci.
2010. szept. 18. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim válasza:
84%
Akkor lehetne igazán jó autókat gyártani,ha a német mérnökök és japán gyártók összefognának.
2010. szept. 18. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
16%

Nekem meg eddig 2-őt kivéve csak német autóm volt.

És most KIA-m van :) De amúgy én német párti vagyok.

2010. szept. 18. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
43%
Nekem német autóm van (már amennyire a Skoda Octavia annak számít, jó tudom, hogy VW csoport) és teljesen meg vagyok elégedve vele. Ha egyszer lecserélem, akkor is biztosan német autót választok.
2010. szept. 18. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
85%
nekem csak a japán
2010. szept. 18. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
44%

Én mindkettőt tisztelem és szeretem.

A szívem a BMW-é, és azok közül is főleg az E30, E32, E34 a "szentháromság".

De ugyanakkor a japánokat is szeretem, egyszerűségük, precizitásuk miatt és megbízhatóságuk miatt

2010. szept. 18. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
7%

Nekem Német-Spanyol autóm van. (Seat) :)

Japán nem volt de szerintem nem is lesz.

2010. szept. 18. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
100%
egy accordom van és egy passatom. mindkettőt választottam
2010. szept. 18. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
64%

Mi tavaly kint voltunk a frankfurti autókiállításon.


Mivel autóvásárlás elött voltunk így egy középkategóriás autókat mindent kipróbáltunk és árakat néztünk.


A japán autók ugyan azért az árért sokkal több extrát alap komfortot nyujtottak. Ez mondjuk inkább amin feltünt hogy a vw-nek nagyon fapadosnak találtuk.


aztán mercit vettünk, mert amikor télen eljött a ásárlás ideje, akkor a mercinek volt olyan ajánlata amit sokkal kedvezöbb volt mint bármely másik gyártótol.


de nem mindegy hogy egy merciröl vagy egy vw-röl beszélünk.


Stuttgart mellett laktam régebben és oda jártam suliba, sok ázsia növel ismerkedtem meg akiknek a férjeik a Daimler gyárban dolgoztak, tervezöként.

2010. szept. 18. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
66%

Attól függ.

Mindennapos használatra német autót vennék(csak is Volkswagen csoportból), de ha valaki 1 igazi sport kocsit akar az biztosan jobban jár japán kocsival.Pl. Nissan Skyline,240sx,300zx,Toyota Supra,MR2,Mitsubishi Lancer,FTO,Honda Civic,NSX .....Nézzétek csak meg h milyen kocsikat gyártottak a japánok,és hol voltak az európai márkák ? Sehol.A Volkswagen is Golf-okat gyártott...

2010. szept. 19. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!