Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » 4T robogónál mennyit dob a...

4T robogónál mennyit dob a teljesítményen egy sportkipufogó?

Figyelt kérdés
125ccm 4T robogó az alany, inkább városban megyek vele de néha főúton is és még minden full gyári rajta. Kicsit kevésnek érzem azt a 75-80km/h végsebességet, ettől az elődje (50ccm 2t) is többet ment miután dobtam rá egy kafa sport rendszert. Nem a száguldás a cél, nyilván mivel még erre lehet csak jogsim nem tudok nagyobbat venni, de azért magabiztosabban mennék főúton egy 90km/h val. Szerintem egy 125-ös mocitól ez reális elvárás. Valakinek tipp mi segíthet? Fiatal korom és szűk pénztárca miatt egy jó ideig marad és ezért szeretném egy picit feltolni a vègét hogy ne túrjanak le állandóan a főútról. (Nagyobb karbi nem fér be, ezen már gondolkodtam de sajnos a gyári passzol csak bele. Rendszámos moci mielőtt valaki bele köt.)

2022. jún. 3. 12:56
 1/4 anonim ***** válasza:
Semennyit
2022. jún. 3. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Csak nagyobb hangot adna, lovakat nem.

Szerintem 4t tuningban ne gondolkozz mert nagyon keveset adna nagyon sok pénzből.

És igen egy 125 4t kb olyan erős mint egy 50 2t jó rezóval és karbival.

2022. jún. 3. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
#2 Cserébe a 4t 125ccm még mindig jóval kevesebbet eszik és nyomatékosabb is lesz, mint egy széttuningolt 2t 50-es. Az élettartam pedig 20x-os eltérést fog mutatni a két motor között. De hát kinek mi...
2022. jún. 3. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Igen tény hogy nagyon kevés benzint igényel cserébe sokkal nyomatékosabb mint az 50 es. Csak hát picivel mehetne többet…
2022. jún. 9. 21:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!