Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Az új EU-s jogszabály szerint...

Az új EU-s jogszabály szerint a jövőben csak olyan autókat lehet forgalmazni az unió területén belül, melyekbe gyárilag sebesség korlátozó berendezést helyeznek. Mi értelme akkor kifizetni a nagyobb, erősebb motort az autóba az alap helyett?

Figyelt kérdés
Magyarországi szakaszokon 50-90-100-130-as szakaszokra teljesen felesleges a többfajta motorválaszték. Ezt a legkisebb verzió is könnyedén hozza.

2022. jún. 4. 09:12
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:

"Mi értelme akkor kifizetni a nagyobb, erősebb motort az autóba az alap helyett?"


Megsúgom Babettával is tudsz gyorshajtani. Erős motor sosem ahhoz kellett hogy gyorsan menj. Hanem jobban gyorsulj, tudj előzni, ne rázzon szét a motor autópályasebességen, alacsonyabb legyen a fogyasztás. Egy 800cc turbós autóval is mehetsz 150-el városon belül

2022. jún. 4. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
Ja és megjegyzem, NEM fog visszakorlátozni.
2022. jún. 4. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:

Ahogy többen jelezték, kicsi a valószínűsége, hogy a jövőben, egy "okos" autó meghatározza meg, hogy mennyivel menjek.

Nehézen tudom elképzelni, hogy gázt adjon, vagy fékezzen akkor, amikor én nem akarom.

Amennyiben mégis ez a jövőkép, akkor gyorsan veszek egy 60-as 70-es évekből származó, öreg, "buta" autót. :)

2022. jún. 5. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:

"Amennyiben mégis ez a jövőkép, akkor gyorsan veszek egy 60-as 70-es évekből származó, öreg, "buta" autót. :)"


2022-es autó sem csinálja ezeket, akkor miért akarsz 50-60 éves csotrogányt?

2022. jún. 5. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
Lehet mert hangulatosabb, szebb, és stílusosabb mint egy mai fröccsöntött szemét. :)
2022. jún. 5. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
50%

#14 vagyok.

A napokban ültem egy 2020-as Octaviában.

Hiszed vagy nem, sípolt a sávelhagyáskor, jelezte az előző autó közelségét stb.

Kell a bánatnak egy ilyen idegesítő autó.


Igen, ahogy #15 írta:"egy öreg autó hangulatosabb, szebb, stílusosabb".

2022. jún. 5. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
30%
Remélem kilépünk a tetves EU-ból ha ez igaz.
2022. jún. 7. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
0%
#17 - Nem igaz, és sajnos látszik hogy a kormány mennyire EU ellen hergelő, mert nettó baromság lenne akár emiatt kilépni.
2022. jún. 8. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!