Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Benne hagyjátok a kocsitokban...

Benne hagyjátok a kocsitokban a kamerát?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Most vásároltam előre egy kamerát(menetrögzítő), panel rengetegben lakom, ti amikor hazajöttök kiveszítek a kamerát? vagy bent hagyjátok a kocsiban?


2022. jún. 4. 17:30
 1/6 anonim ***** válasza:
50%
Semmit nem hagyok a kocsiban, amiért érdemes lehet feltörni. Így a kamerát sem.
2022. jún. 4. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Be van építve, szóval macerás lenne kiszerelni...
2022. jún. 4. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Én is panellakó vagyok, mondjuk Bp-i viszonylatban "elit" környéken, a kamera állandóra bent van, mondjuk viszonylag rejtőzködő modell, nem egy szélvédő közepére belógatott telefon kinézetű.
2022. jún. 4. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Macerás leszedni, szoval allandoan bent van
2022. jún. 4. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem hagyok semmit a kocsiban, mert a végén ellopják, főleg nem rakok bele egy menetrögzítőt.
2022. jún. 4. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
52%
Amikor hazajövök, a saját garázsomban minek venném ki? De ha utcán, parkolóban megállok (fél óránál tovább áltaában sehol nem hagyom ott a kocsit) se veszem ki. Munkahelyemen megint csak zárt bekamerázott teremgarázs van, portaszolgálattal, ahova az utcáról nem tud akárki besétálni. 10 éve vettem az első kamerámat, akkor amíg újdonság volt, kiveszegettem. De aztán meguntam vele vacakolni. Nem járok nagyon rossz környéken. Manapság egy ilyen kamera már filléres tétel, 10-20e Ft-ért is kapni. Nem hiszem, hogy csak emiatt fogják betörni az ablakomat egy teszkó parkolóban.
2022. jún. 5. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!