Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Robogóm tuningolva lehet, ha...

Robogóm tuningolva lehet, ha ennyit fogyaszt és ilyen gyors?

Figyelt kérdés

Ez az első robogóm, nagyon nem értek még hozzá.


Yamaha Neos 2001-es, 50 ccm 2 ütemű. Városi használatban, csak dombokon járok vele, az egész város dimbes-dombos , futár munkát csinálok vele, gyakori megállások, indítás, leállítás.


6 liter/100 km.


Már akkor 50-el megy amikor a gázkart csak a gázkar teljes útjának 1/4-éig húzom, emelkedőn fel is 1/3-ig húzva 40-el megy.


Ez alapján ez tuningolt robogó lehet?



2022. jún. 6. 22:06
 1/6 anonim ***** válasza:
58%

igen, méghozzá szakember csinálhatta. Én is tuningoltam szimót, ami a közelében sincs ennek, de az is itta a benzint, hálából ment az is rendesen..


Becsüld meg, mert kincsre leltél. A 6 liter az természetes, ne állíts rajta.

2022. jún. 6. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
57%

6 liter az nagyon sok ilyen használat mellett.

Ha húznád neki, mint a barom, elkedőn 70, vízszintesen 90, még akkor is sok a 6l.

2022. jún. 6. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
68%
Elég sok,főleg ha futárkodsz vele, akkor zsebremenős is. Aprilia SX50-em is kicsit meg van piszkálva, 4 litert eszik és 75-80-at megy. Folytás a kipufogóból kiszedve és 100-as főfúvóka volt a 17.5-ös Delorto porlasztóban, miközben ahogy utánaolvastam 83 vagy 90-essel van eredetileg .
2022. jún. 7. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:

50-es motor nekem 4-et evett meg max de ugy hogy fullos 100as benzin meg motul meg ilyenekell(anno olcsobb volt tankolnixd)


Az a jó szar 95-sel szarrabbull ment . .Motul olaj meg full szintetikus igy jobban ment meg kevesebbet is füstöl és jobb az illata is.


70-es evett meg 6 litert 90-es fúvokával aztán nagyobb karbi nagyobb fúvoka aztán lesz az 8liter is simán.

Robogok még ,hogy olcsó tankolni haha .Babettát az egy év mire kifogy a tank.

125-ős robogó eszik 3litert vagy mennyit.

Egyik motor se eszik ennyit max 6liter de az 250es 2t 4t az 3-4literrel elvan . Régebben meg 3-400ft volt literje most már 7-800ft baszarás :D

Kéztől függ hogy mennyire húzod neki szerintem de agyyad’ neki csak a 2T FULL GÁZ!!!:DDD

2023. jan. 15. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Ezek elképesztő adatok, egy 600-as sportmotor eszik ennyit.

A 2T robogók nagyon érzékenyek a helyes karbibeállításra.

Én 3.5l körül jártam Bp-n 70-essel, nem sajnáltam húzni neki, hátizsákkal együtt bőven 100kg felett voltam (ezért is vettem erősebb robogót) még a Kiscelli utcán is röhögve felrepített, sík úton fogalmam sincs mennyit tudott, mert 60-ig volt skálázva az óra, a kepzeletbeli 80 körül kiakadt a mutató, és még gyorsult. Akitől vettem ők kocsival mentek mellette, hogy megmérjék, bőven 100 felett tudott.

Akinek 6l eszik a robogója, az gyakorlatilag kifolyatja a benzint a kipufogón.

2023. jan. 15. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

#5

Hogy? ? ?

Enyém Beta ark (fekvő minarelli blokk) mint az areox .

50-es robogó eszik 3litert annyit meg a 125s 4t robbantos :D

(Nekem 4liter jött ki de egésznap huztam neki )de ment is mint a szar.

Nincs benne folytás :D.

Ovodásoknak való az.


70-es? 6liter ugyan az a kipu (gianneli extra)

ugyan az a karbi 17,5 dellorto .

Csak fuvoka nagyobb pl 90-es

tudod polini henger szereti de ugy megy hogy beszarsz.


50-esen meg kb 86os kellet hogy menjen.


Nem viccelek


50-esel kb 80-nal mentem 70-essel kb 90-nel .

Kb 90re 30másodperc alatt gyorsult fel 4grammos gőrgővel ,

7grammosal 1perc volt.

Bár ez a Naraku henger (70ccm)volt a Polini sport-ot (70ccm) erősebbnek vélem igy nyomatékba meg jobb a hangja.

100-as benzin Motul 800-as 2t olajal ketyeg a gép ,40-es a mix. (olaj)


Okè milyen motorrol beszélsz milyen karbi milyen fuvoka? Stb

2023. jan. 16. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!