Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ha az autóba ültetőrugót...

Ha az autóba ültetőrugót teszek, akkor a lengéscsillapítót is kötelezően cserélni kell? Több infó lent.

Figyelt kérdés

Szóval van egy autóm, amit már úgy vettem, hogy 40mm-es ültetés van rajta.

Az első lengéscsillapítók már cserések, és nem tudom, hogy jó-e bele a gyári, vagy valami sportverziót kell keressek, ami az ültetéshez jó.



2022. jún. 7. 08:46
 1/3 anonim ***** válasza:
nem jó bele a gyári méret
2022. jún. 7. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Beviz Elek ***** válasza:

Még nem láttam olyat ahol az ültetőrugó nem passzolt volna a gyári lengéscsillapítóval, de nem látom akdályát hogy ne létezne ilyen is. Cserélni mindkettőt akkora költség hogy akkor már inkább megveszi egyben az állítható futóművet az ember és nem apránként legózza össze.


Ha sikerülne megszülni hogy milyen ültetőrugóid vannak akkor néhány webshopon megkeresve jó eséllyel megtalálnád a kérdésedre a választ, de ha szerencséd van akkor a lengéscsillapító szárán is megtalálhatod a cikkszámot és kikeresheted pontosan milyen lengéscsillapító van benne, ez egy gyári/gyárival egyenértékű vagy rövidebb.


Ha ezek nem vezetnek eredményre akkor Facebookon megkeresed a csoportot ahol az autód pontos típusának a tulajdonosai vannak és megkérdezed tőlük ugyanezt, egy titkos típusra vonatkozó kérdés alapján mi nem tudunk az egész világegyetemre érvényes egyszavas választ adni. Pontosabban tudunk, lásd #1, de a hozzáértés nélküli beleböfögéssel nem kerülsz előrébb.

2022. jún. 7. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Belerakhatod a gyárit, de nem érdemes. Jobban jársz ha a rugóhoz való megfelelő lengéscsillapítót rakod bele
2022. jún. 7. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!