Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Opel Omega B vélemény?

Saavedro kérdése:

Opel Omega B vélemény?

Figyelt kérdés

Megfogott ez a típus, szeretnék egyet hobbiautónak, tudtok róla írni valamit? Vagy teljes csőd az egész? Ezt a kettőt néztem, látványra a fehér tetszik, a sötét viszont ránézésre jobb ajánlat.


[link]


[link]


2022. jún. 8. 18:28
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
47%

Mégis mi fogott meg ebben.

Rég bontóba kellene már lenni , ez teljes anyagi csőd már.

Lassan 30 éves.

2022. jún. 8. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
30 éves kocsit nem lehet helyrehozni?
2022. jún. 8. 18:37
 3/18 anonim ***** válasza:
Én sem venném meg. Amellett hogy hobbiautónak nem éppen erős a formája sem olyan amire hű de érdemes lenne pénzt locsolni. Napi szaladgálósnak jó esetleg a tanyára járni.
2022. jún. 8. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
Milyen sedan típusú kocsit lehetne venni akkor kb. 7-800.000 forintból, ami kicsit elegánsabb?
2022. jún. 8. 19:00
 5/18 anonim ***** válasza:
#4 Hát mondjuk ennyiből ne hobbi szinten akarj autót venni, ennyiből örülj ha kapsz még ép darabot.
2022. jún. 8. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
Már van kocsim. És egymillióból kapok ép sedant?
2022. jún. 8. 19:11
 7/18 anonim ***** válasza:
Hát amit érdemes hobbiautónak fenntartani olyat nem.
2022. jún. 8. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:

Nekem volt ilyenem, svájcból vettem. Óarany színű volt, automata váltós, baromi szép belsővel, csendes motorral. A nejem vette meg, mert azonnal beleszeretett. Ha nem rohadt szét, akkor nagy baj nem lehet.


Én megvenném(az automatát) azért nézd meg, erederti-e a fehér szín? Nekem a kék tetszik, de az sajnos kéziváltós. Ha szeereted a kéziváltót, akkor a kék a nyerő.


Járj szerencsével.


(ha lehet, próbáld lealkudni a "szarérthugyért"

kategóriába, akkor nem érhet nagy cslódás)

2022. jún. 8. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
Nekem pont az a bajom a fehérrel, hogy automata.
2022. jún. 9. 06:08
 10/18 anonim ***** válasza:

Rozsda, rozsda, rozsda.

Ott kezdődik, hogy inkább MV6-ot kellene keresni, lehetőleg ép karosszériával. A többi már csak pénz kérdése onnantól

2022. jún. 9. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!