Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Cserélhetek otthon lambdaszondát?

Lacika6505 kérdése:

Cserélhetek otthon lambdaszondát?

Figyelt kérdés

lenne egy e46 316ti compact ami lambdaszonda hibás,ki lett olvasva.

ki cserélhetem otthon is nem igényel külön beállitást?

van hibakód törlö avval ki tudom utána törölni viszont nem tudom az üzemanyag levegő keveréket maga állitja? nem kell utána bütykölni müszerrel ?



2022. jún. 9. 20:25
 1/8 anonim ***** válasza:
igen , 1 év és profi szerelő leszel
2022. jún. 9. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
na még egyszer gúnyok nélkül ha lehet :)
2022. jún. 9. 21:11
 3/8 anonim ***** válasza:
igen cserélheted , de egy ilyen öreg 1000 gazdás lefingott autó birtoklása szerelési rutint ad majd ha ktartó vagy . én sokáig egy lefingott 328i birtokosa voltam
2022. jún. 9. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
hát mit mondjak :P Bmw viszont szeretem és sok minden szinte minden cserélve lett már rajta viszont most kidobta a rettegett jelet kiolvastuk aztán ez lett viszont azt nem tudom melyik szonda mert kati nincs alatta mivel kapott egy nyitott rendszert és lehet azért dobta ki mert nem tetszik neki ? mondjuk érezni,hogy lomha kicsit meg azért szereti a hasát.
2022. jún. 9. 21:17
 5/8 krwkco ***** válasza:
100%

Cserélhetek otthon lambdaszondát?

Nem kell semmit beállítani. Előbb-utóbb a hiba is eltűnik magától. Vagy legfeljebb le kell venni az akksit 10 percre.

De bele szokott gyógyulni a kipufogócsonkba és nagyon nehéz kicsavarni.

Mivel kilóg belőle a vezeték, felréselt spéci kulcs vagy méginkább felréselt dugókulcs kell hozzá.

[link]

2022. jún. 9. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Nem kell semmit utánállítani mivel azt a vezérlő intézi majd az adott lambda értékkel.

Cseréld ki nyugodtan.

Olajos, koszos kézzel lehetőleg ne fogd meg a végét amikor szereled be az újat.

2022. jún. 9. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek :) eloszor megkeresem hol találom mert youtubon minden videon mashol van 😂
2022. jún. 9. 23:13
 8/8 anonim ***** válasza:
Általában a leömlőnél van egy. Meg a katalizátor előtt/után.
2022. jún. 10. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!