Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Parkolóknál Ti szoktátok...

Parkolóknál Ti szoktátok csinálni a következőt, vagy nincs értelme?

Figyelt kérdés

Facebook csoportokban láttam mostanában többször, hogy vannak, akik minden parkolásnál csinálnak fotókat a saját meg a mellette 2 mellette lévő autóról is mielőtt otthagyják a kocsit, avégett, hogy ha nekinyitnák az ajtót, vagy meghúzná kitolatáskor, rögtön lehessen tudni hogy ki volt az.

Mit gondoltok, ennek szerintetek van értelme? Vagy hülyeség:



2022. jún. 13. 09:19
 1/9 anonim ***** válasza:
7%
Balesetveszélyes. Könnyen verés lehet belőle, ha nem figyel a fotózó.
2022. jún. 13. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Semmi értelme. Az, hogy ki állt melletted mikor leparkoltál, nem bizonyít semmit, hiszen mire vissza érsz, lehet hogy az ötödik autó áll melletted, és a harmadik nyitotta neki az ajtót.
2022. jún. 13. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Úgy el tudom képzelni, hogy majd a rendőrség elkezd nyomozni. Az adatokat le tudják kérni, persze, az nem gond. Be kell idézni a tulajdonost, kikérdezni. Ha nem ismeri el, hogy ő volt, akkor be kell rendelni mindkét járművet személere. Meg kell vizsgálni a sérüléseket, a nyomokat. Laboratóriumban vizsgálni, hogy a sérült kocsin lévő nyomok származhatnak-e a másik autóról, és így tovább.

Mindezt egy nem túl súlyos szabálysértés miatt, ami aligha szándékos, az anyagi kár sem lehet jelentős.

2022. jún. 13. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
47%
Vegyél inkább egy olyan fedélzeti kamerát, ami álló helyzetben is rögzíti a jármű körül történteket.
2022. jún. 13. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
87%

Én egyszer csináltam ilyet, amikor valaki extrém hülyén állt be és alig fértem be melléje (és persze más hely nem volt). Szóval esélyes volt, hogy nekicsapja majd az ajtót a kocsimnak.

Nagyban fényképezek, mikor kijött egy eladónő egy közel boltból cirkuszolni, hogy mit csinálok. Megmondtam neki. Na, akkor lett még igazi cirkusz! Egy cigányasszony se csinált volna nagyobb ribilliót, pedig az a nő fehér bőrű volt!

Szóval meg lehet csinálni, csak számíts efféle konfliktusokra.

2022. jún. 13. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
55%
Ha nagyon felted a kocsit akkor jarj egy olcsobb autoval a belvarosban.
2022. jún. 13. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
83%

Semmi értelme, ahogy leírták.

Te lefotózol egy kocsit és lehet a másik nyitja rád.

Csak felesleges kavarodásnak jó az egész.

2022. jún. 13. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
51%
5. Nem vall túl sok észre, hogy beállsz olyan helyre, ahol eleve fennáll a veszélye, hogy baja eshet az autónak. Ha nem volt hely, állj meg 200-300 méterrel arrébb, vagy problémáid vannak a lábaddal, hogy nem tudsz annyit gyalogolni? De ennyivel ne is ülj autóba, mert egy kavics felpattanhat az úttestről és az autó oldalához vágódhat.
2022. jún. 13. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Én a hobbiautómmal inkább megállok távolabb, és sétálok plusz 10 másodpercet. Felesleges fotóval bajlódni. Amennyi időt erre rászánsz, azt inkább töltsd azzal, hogy sétálsz picit többet. Megspórolsz magadnak egy feljelentést, és az azzal járó dolgokat. Egy fényezőt és egy lakatost.
2022. jún. 14. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!