Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Miért világít az összes...

Miért világít az összes féklámpám ha felnyomom a világítást az autómon? Többi lent!

Figyelt kérdés
Ford Focus mk2. 2008as kombi autó jobb hátsó féklámpa kiégett, kicseréltem egy másikra, azóta az összes féklámpa (bal,jobb, középső csík) alapból világít ha felkapcsolom a világítást. Ha nem kapcsolok világítást értelemszerűen nem világítanak, ha azonban igen, akkor fék benyomása nélkül világít. Mit ronthattam el?
2022. jún. 13. 13:38
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Ja azt elfelejtettem írni, ha egyszálas izzót raktam bele véletlenül az megkeverhette a dolgokat?
2022. jún. 13. 13:39
 2/11 anonim ***** válasza:
93%

Kétszálas izzó kell bele.


Az egyszálas izzónak 2 kicsi helyett 1 nagyobb érintkezője van és a helyzetjelző áramát rákapcsolja a féklámpákra.

2022. jún. 13. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
nem megfelelő izzót raktál be
2022. jún. 13. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 hypno ***** válasza:
100%

#1


Akkor most "véletlenül" rakd bele a belevaló égőt és helyrebillennek a dolgok.

2022. jún. 13. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Ha benne van a belevaló izzó, es továbbra is mind a 3 féklámpa világít, mi lehet a baj ? Biztosíték?
2022. jún. 15. 18:02
 6/11 hypno ***** válasza:

#5


Ha benne van a belevló izzó, nem fog világítani az összes féklámpa.


A biztosíték meg soha nem okoz ilyen hibát. Ha rossz, akkor semmi nem ég azon az áramkörön amit biztosít, ha meg jó, akkor oda megy rajta keresztül az áram ahova kell.

2022. jún. 15. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Na akkor ezzel kapcsolatban még 1 kérdés. A jobb hátsó kiégett, beleraktam a rosszat, az lett a vége hogy mindegyik világított. Kivettem a bal oldali rosszat, akkor az lett a vége hogy a középső részen nem világított, a bal oldali világított amint tettem rá világítást. Most hogy beleraktam egy elvileg jót, így újra megint világít minden all day all night. Tehát azt mondjátok ha belerakok egy jót, egy abba valót, akkor a baloldali se fog világítani, csak abban az esetben, ha nyomom a féket? Mert engem ez zavart meg.... a bal hátsó fasza volt....amint beleraktam a rosszat az is meggajdult....és most az is világít folyamat. Tehát egy abba való égő megjavítaná a hibát mind a 3 helyen?
2022. jún. 15. 19:57
 8/11 anonim ***** válasza:

A jobb és bal oldali lámpába is duplaszálas izzó kell.

Ha jól rakod bele, akkor minden fasza lesz.

2022. jún. 15. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
#7: Ezt már követni sem lehet. Miért vacakolsz ennyit hülye izzókkal? Párszáz forintos tétel és miden nagyobb bevásárlóközpontban kapható. Mindegyik szlotba JÓT rakjál és nem lesz gond!
2022. jún. 16. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Jelentem mindegyik slotba a jó égő van, es ha raadom a világítást, ugyanúgy alapbol világìt mindegyik! Tipp ?
2022. jún. 16. 17:38
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!