Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Belevágjak az autó cserébe?

Belevágjak az autó cserébe?

Figyelt kérdés
Van egy 2007 es Opel Astra H típusu gépjárművem amit el tudnék adni 1,5mft ért, adott egy harmadik generációs Skoda Octavia 1.6crtdi, végig vezetett szervizkönyv, tudom ki használta és hogyan használta, kuplung, kettőstömegű csere, vezérlés csere megvolt , minden 15.000km után olajcsere, meglehtősen jól felszerelt (ülésfűtés,sávtartó,tempomat,2zónás klíma, vonóhorog stb stb) az egyetlen szépséghibája, hogy közel 300.000km futott. Tudni kell, hogy meglehetősen keveset közlekedek autóval, de jó ha van. Az ára 2.400.000ft, megérné rákölteni, azt a közel 1.000.000ft-ot jelen gazdasági környezetbe?

2022. jún. 14. 17:20
 1/8 hypno ***** válasza:
100%

A te pénzed, a te döntésed.

Mi nyilvánvalóan más szempontok alapján mérlegelünk mint te, mert mások a körülményeink, az elvárásaink...szóval ne az alapján dönts, hogy mit mondanak egy nem szakmai oldal belterjes fórumán mások.

2022. jún. 14. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Én nem mennék bele. Figyelembe véve, hogy keveset mész. De persze más, ha feltétlen kellenek a kényelmi extrák. De azt tudd, több extra, több hibalehetőség.
2022. jún. 14. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
A km meg legyen az utolsó szempont. A szervizelés a lényeg.
2022. jún. 14. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
68%
A km nem számít ha ismered az illetőt és tudod hogy karbantartotta. Attól függ mennyi felesleges pénzed van, tervezel-e házat/lakást vagy hasonlót venni, tudod-e nélkülözni azt a pénzt. Ha sok a felesleges pénzed, akkor csináld, ha pl. ezt is hitelre kéne, akkor inkább ne.
2022. jún. 14. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Az Astra milyen üzemű?
2022. jún. 14. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Benzines
2022. jún. 15. 07:19
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Én megtartanám az Astrát, jelenleg van két autóm, az egyik egy több mint 20 éves G Astra. Lényegesen olcsóbb fenntartani/javíttani mint egy újabb 300.000 km-t futott dizel Skodát.... A másik autóm is benzines Opel. Ha keveset közlekedsz, a jelenlegi kiszámíthatatlan helyzetben szerintem ne vágj bele.
2022. jún. 15. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Ha benzines nem cserélném!

De te tudod.

2022. jún. 15. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!