Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Barton fr 50 vagy yamaha tzr 50?

Barton fr 50 vagy yamaha tzr 50?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Szeretnék venni egy motort suli/és városi használatra. Nos vagy egy régebbi yamahát vennék vagy az új 2022-es bartont. Szerintetek melyik lenne a legjobb választás elég sok mindenben különböznek,így nehéz a választás számomra. Ti mit valasztanátok,és miért?


Válaszotokat köszönöm előre is.:)


2022. jún. 16. 18:39
 1/3 anonim ***** válasza:
2022. jún. 16. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Válaszoló azt a kérdést nem én tettem fel de köszönöm.
2022. jún. 17. 04:00
 3/3 anonim válasza:

Szia. Nekem van egy bartonom. 2022 Barton FR 4T pontosan. Nekem nagyon tetszik a motor. Nagyon kényelmes jól irányítható halk. Nagyon jó vezetni. Egyetlen baj van vele hogy kissé lassú. 60 at karcolgatom hogy az elektronikai folytás nincs benne (már így kaptam) de még ha minden igaz van benne folytás ( kipufogóba szokott lenni) tervezem kivenni mert jobb ha kicsit gyorsabban gyorsul meg hogyha tudsz 65-70 el menni egy olyan szakaszon...


A lényeg látványra vezethetőségre 10/10

Gyoraaságra egy 6/10 folytással.


Szeritem megéri megvenni.

A yamaha ról nem tudok nyilatkozni de azért azok is jó motorok. Béz róla videót. Csak ennyivel tudok segíteni :)

2023. máj. 5. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!