Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Megbukhat-e rozsdásodás miatt...

Megbukhat-e rozsdásodás miatt a kocsim a műszakin?

Figyelt kérdés

A sárvédő és a küszöbök találkozásánál rozsdásodik a kocsi. Tudni szeretném, hogy mennyire szoktak belekötni az ilyesmibe?


(Nem lehet átlátni az kasznielemeken, illetve nem lehet letörni belőle darabokat, szóval olyan rossz nem lehet)



2022. jún. 17. 16:43
A kérdező szavazást indított:
Elveszik a forgalmit
Megadják még
15 szavazat
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha csak felületi a rozsda, akkor nem gond. Ha szerkezeti, azaz egy csavarhúzót kézi erővel simán át lehet ütni a lemezen, az már baj.
2022. jún. 17. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
84%
Erősen függ a helytől is. Mi két helyre szoktuk vinni az autókat, az egyik szigorú, habár kisebb hibákkal (pl. szakadt ablaktörlőlapát, kiégett izzó, stb) át szokták engedni az autókat szimplán a kölcsönös megbízhatóság miatt, szólnak róla és tudják, hogy orvosoljuk őket, de egy magánszemélyt megbuktatnak simán ilyen apró dolgokkal is. A másik hely sokkal lazább.
2022. jún. 17. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Én viszonylag szigorú helyre szoktam hordani az autóinkat és felületi rozsdábóé nem csinálnak ügyet. A vizsgabiztos komolyan veszi a dolgát még a küszöb műanyag díszléceket is képes felhajtani amennyire tudja hogy alá nézzen mi van alatta. Egyszer vittem oda rozsdásodó kerékív miatt igazából felületi volt mert nem pergett meg semmi, ismerősöm mondta hogy azzal nyugodtan elvihetem mert nem volt már rá ideje hogy műszakiig rendbe tegye. Nem is volt gond, vizsgabiztos is annyit mondott hogy minden rendben álljak ki az autóval vissza a parkolóba és a pénztárnál fizetéskor megkapom a papírokat és mehetek a dolgomra. Kérdeztem a rozsdás részt és mondta hogy az felületi, átütni nem lehet így megfelel csak foglalkozzak vele mert az következő műszakin lehet már nem lesz jó, de egy laza csiszolás alapozás, némi alvázvédő belülre sokáig megoldja a gondot.
2022. jún. 17. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
ülésen hagysz egy tizest és bármelyik rozsdakupac átmegy a vizsgán
2022. jún. 17. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!