Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Új magyar rendszámot ha...

Új magyar rendszámot ha igénylesz, elérhető lesz elsejétől vagy nem mindenhol lesznek készleten?

Figyelt kérdés
Vagyis elsején ha igénylek egy új típusú rendszámot akkor azonnal ki tudják cserélni vagy várnom kell a rendszámra?

2022. jún. 19. 16:48
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Csak az új lesz készleten. Ez tök logikus!
2022. jún. 19. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
65%
Elérhető lesz, de ameddig nem szórták ki az összes régit addig nem biztos hogy kiadják, maximum akkor adják ki ha olyan kormányablakba mész ahol már csak új van, de ahol még van a régebbi akkor azt kapod meg.
2022. jún. 19. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
A törvény úgy szól hogy elsejétől csak az új típusú rendszám adható ki! Nincs olyan hogy a régi amig el nem fogy
2022. jún. 19. 17:07
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem meg július egytől nem kiszórásos módszer lesz, hanem onnantól tabula rasa lesz, és a megmaradt (régi) rendszámokat bedarálják, nem adják ki.
2022. jún. 19. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
57%
A 4-es válasz a 2-es válaszolónak szólt :)
2022. jún. 19. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Cikkekben azt olvadtam, hogy a maradékot is ki fogják adni, másfél millió kombináció még van a rendszerben.
2022. jún. 19. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
69%
Amúgy miért nem fejezik be t-s rendszámokat az abc végéig? Talán TH. amit én láttam, lehet van tovább is, de biztos nem az abc végéig
2022. jún. 19. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Szokásos idiótizmus.

Elseje előtt nem adják ki az újat, a régiből meg nincs elég (legyártva), ezért fennakadások vannak.

Elseje úton nem adják ki a régit, ezért, ahol mégis maradt, meg kell semmisíteni.

Valójában meg úgy kellett volna, hogy bőven ráhagyni és addig szórni ki a régieket, amíg csak van belőle, semmi jelentősége a dátumnak, a forgalomban úgyis keveredve lesznek.

Az meg tényleg csak hab a tortán, hogy "természetesen" nem mentek végig a betűkön, mert valakinek már megint annyira viszketett a tolla, hogy legyen végre szép új rendelet, meg rendszám.

2022. jún. 26. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!