Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mennyire megbizhatóak a...

Mennyire megbizhatóak a külföldről behozott autogmik? Jó kopási paraméterekkel rendelkeznek,jó DOT számmal. Vagy a kéz alol vett uj,cimkés gumik? Nem szeretnék új garnitúrát venni. Mik a tapasztalatok??

Figyelt kérdés

2022. jún. 20. 14:16
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Egy gumin mi lehet megbízható? Ha kopott, öreg az anyaga akkor nem jó és kész.
2022. jún. 20. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
40 ezer körül árulnak 2-4 éves ,jó futófelületű prémium gumiszetteket.
2022. jún. 20. 14:22
 3/9 anonim ***** válasza:
86%

Tapasztalataim szerint ne menj ki az utakra soha többé, mert mások életével játszol azért, hogy spórolj.

Ugyanitt 25 éves Lada gumiszett jó állapotban eladó.

2022. jún. 20. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Francnak sem kéne külföldi "prémium" gumiszett. Már ez is olyan, mint a 30 éves "prémium" BMW? A brantba már hogy nem fogy el a hülyeség.


Én inkább vettem Nexen gumit a kocsira... legjobb ár-érték arányú, ezt a gumisok is megmondják. Ja, de hát ez nem prémium... bocs. Csak épp ez 85T-s 81T helyett, és hallhatóan decibelekkel halkabb mint drágább kategóriatársai.

2022. jún. 20. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Ezért kérdeztem,h megbizható e? ( ugyanitt feketén műszakiztatok) :-)
2022. jún. 20. 14:43
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

nem vennék használt gumit úgy, hogy nincs felnin.

úgy lutri.

Ha felnin van, legalább azt látod, hogy illeszkedik rá, nem engedi el a nyomást, nincs megcsavarodva stb.

2022. jún. 20. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
57%
#2: nem értem miért gondolják még mindig itt keleten, hogy a nyugatiak nem tudják mi van a kezükben és messze áron alul adnak túl rajtuk. Nem, 40 ezerért nem árulnak ott sem jó állapotú prémium gumit, még akkor sem, ha 4 éves
2022. jún. 20. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Itt Mo.-on árulnak gumisok 40-50 eft között prémium szetteket 16 collba. Ezért kérdem,h érdemes e megvenni látatlanba vagy gyansan olcsó?
2022. jún. 20. 15:35
 9/9 hypno ***** válasza:

Ha "adj uramisten de azonnal" kell azonos mintázatú ami már kifutott és sehol nem elérhető, akkor megvennék belőle egyet (vagy maximum kettőt) arra az egy szezonra míg ki akarom húzni szett csere nélkül.

Jártam már így...de nem voltam nyugodt.

2022. jún. 20. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!