Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Érdemes belevágni egy ilyem...

Érdemes belevágni egy ilyem alakításba?

Figyelt kérdés

Szeretnék venni egy 124-es kombi Merceit, van benne klíma, légzsákok, 2.2-es benzines motor és nem automata. Az autónak vezetett szervízkonyve van, 295ezer kilométerrel. Szerencsére a fényezés is nagyon szép állapotban van és sehol egy rozsdagóc.

Az alábbi videó lenne a "minta", hogy milyenre szeretném csinálni http://www.youtube.com/watch?v=MSuF7IsODAI

Az autót még hosszú évekig szeretném majd használni.



Ki mit gondol? Tapasztalatok?


Előre is köszönöm a segítségeteket.


2010. szept. 19. 21:30
 1/4 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem is Mercim van és imádom, ők legalább valóban örök darabok. :) Csak ajánlani tudom. Viszont a videoban szereplő autón nem látok olyan sok egyediséget. Nem tudom milyen felszereltségü a Merci, amit tervezel megvenni, ha átlagos, akkor csak egy a videoban szereplő felni, xenon lámpa és metál fekete szín. Azután már elviekben így kellene kinéznie. :) Az meg, hogy érdemes-e, nos teljesen pénzfüggő a dolog, a felni szokott a legdrágább lenni, főleg az ilyen sok colos. Nah meg lehet a festés sem pár ft.
2010. szept. 20. 03:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem tudom mennyibe lenne, de nagyot aratna, m tényleg nagyon jól néz ki
2010. szept. 20. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.


Na igen, a festés amitől félek, de a "donor" is fekete, ráadásul szép a fényezése, így elsőre egy alapos polírozással próbálkoznék be. Az éjszaka a netet bújtam és fényezéssel, ültetéssel, új lámpákkal, felnikkel(használt) együtt 1,5 millióban állna meg. Sokat hallottam Én is, hogy gyakorlatilag elpusztíthatatlan és nincs telepakolva elektronikával, ami mind hibalehetőség.

2010. szept. 20. 09:55
 4/4 anonim ***** válasza:
Huhh, nem hiszem, hogy ültetve lenne az autó, csak a hatalmas felni miatt látszik úgy.
2010. szept. 20. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!