Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ettől fulladozhat az autó?...

Lacika6505 kérdése:

Ettől fulladozhat az autó? többi lennt

Figyelt kérdés

bmw 2001 e46 316Ti 1.8B

kiolvastam itthon és üzemanyag szabályzó szelep áramkör hibát ir a gép de viszont azt vettem észre,hogy lassu menetben kisebb gázzal fulladozik,nagyobb gázzal tök jó minden! az alapjárat ingadozik de viszont 840 és 870 között.

még egy hiba van a 2.lambdaszonda rossz értéke mivel üres a katalizátor.

a check lámpa világit,és az akkumlátor is világit de kimértük akksi jó és töltés is van :) generátor felujitás után már nem lehetett kiütni a jelet de hibakódja nincs nem tudom ezekkel öszefügg-e.



2022. jún. 21. 15:32
 1/1 anonim válasza:

Ha üres a kati, és ezt nem vittétek el egy olyanhoz aki RENDESEN meg tudja írni, akkor az a baja. A check lámpa is ezért világít. A generátornál meg sanszos hogy valamit elrontottak a felújítás során, ha csak ti nem raktátok össze rosszul. Mondjátok meg hogy azóta világít a visszajelző lámpa, hátha ebből rájönnek.


Milyen végzettséged van?

2022. jún. 26. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!