Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mit jelent ha ez szerepel az...

Mit jelent ha ez szerepel az ügyfélkapun az eredetiség vizsgálati résznél?

Figyelt kérdés

A járműhöz nem tartoznak származásellenőrzési és eredetiségvizsgálati adatok.


Megnéztem egy kiszemelt motort a lekérdezö rendszerben és ezt irja. Müszaki az tavaly szeptemberi, ott vannak is fotók fenn, eddig 6 tulajdonosa volt a rendszer szerint. Az érdekes az az, hogy azért adnák el mert túl nagy motor a tulajdonosnak. Ebböl nekem az következik, hogy nem régota lehet az övék. De ha nem rég vették akkor kellene hogy legyen bejegyzés. Egyébként 2001 óta van magyarban forgalomban. 95ös évjárat.

Kellene tartanom ettöl?



2022. jún. 23. 10:39
 1/9 anonim ***** válasza:
Egyeneságú rokonok közti adásvételnél nem szükséges eredetiség vizsgálat.
2022. jún. 23. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Azt tudom, de 6x? Nekem ez gyanús.
2022. jún. 23. 11:09
 3/9 anonim ***** válasza:
Az nem azt jelenti hogy eddig hat tulajdonosa volt. Pontosan hogy az eredetiség vizsgák száma a mérvadó, lehet írnak tízet, de csak két tulajdonosa volt.
2022. jún. 23. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
A tulajdonos számban minden benne van, a bank akitől hitelt felvettek rá, a kereskedés és ilyenek. Ha nincs eredetiség vizsgálat, akkor családban volt végig, tehát tulajdonképpen 1 tulajos.
2022. jún. 23. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Értem. Csak furcsának találtam a dolgot. Este még telefonálok majd a tulajnak, rákérdezek erre, hogy most akkor mikor vette, kitől, stb.
2022. jún. 23. 12:45
 6/9 anonim ***** válasza:
Hol lehet megnézni ilyeneket?
2022. júl. 1. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Beírod Google-be hogy auto lekérdezés ügyfélkapu. Ha van ügfélkapud belépsz vele, és csak be kell irnod a rendszámát a járműnek. Kiad róla egy rakás infót. Viszont csak a magyarországon történteket. A külföldröl behozott jármű behozás elötti dolgait nem irja ki. Ja és ez ingyenes.
2022. júl. 2. 07:28
 8/9 anonim ***** válasza:
Milyenfajtaügyfélkapu kell?
2022. júl. 2. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
#8 Amit okmányirodában tudsz csináltatni. Olyan hivatalos.
2022. júl. 2. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!