Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Van egy Aprilia sr50es repliká...

Van egy Aprilia sr50es replikám.A problémám hogy leállt a motor kiszedtem a gyertyát és köpte a vizet.Kicseréltem a hengert hengerfejet dugót gyűrűt karburátort gyertyát.Próbáltam beinditani ugyan az a hiba.Valakinek valami megoldás?

Figyelt kérdés

2022. jún. 25. 21:46
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Nem a benzint köpte inkább? Az sokkal valószínűbb, hisz még ha hengerfejes is lenne, akkor sem folyna meg vízzel... Szóval feleslegesen cserélted le a henger meg mindent.🤷‍♂️

Ha benzin, márpedig elég valószínű hogy az, akkor meg kell nézni, miért folyik túl a karburátor. Ez lehet akár csak egx fennakadt úszó is, de a tűszelep hibája sem kizárt vagy épp, hogy lyukas az úszó. Ezeket kellett volna megnézni, nem pedig vaktában cserélgetni az alkatrészeket.

2022. jún. 26. 05:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
44%

Cseréld ki.

Komplett a motort.

2022. jún. 26. 05:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Nem benzin.Mivel piros fagyállót tettem bele és az folyik ki a gyertya helyén.
2022. jún. 26. 06:12
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Megkell állapitani hogy hol folyik szivárog bele a fagyálló, nem össze vissza cserélgetni mindent.

Mint az ábra mutatja , semmit nem értél el vele .

Mert a hibát nem szüntetted meg.

Például a karburátort miért cserélted le?

2022. jún. 26. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!