Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Problémák a jogosítvány...

Problémák a jogosítvány megszerzésénél a tanfolyam során! Van megoldás?

Figyelt kérdés
C+E kategóriáról van szó. Januárban vizsgáztam elméletből, sikerült is. Ekkor még a csigavér autósiskolánál csináltam. Mivel 2 hónapig nem jutottam el addig, hogy vezessek (és ugye még mindig csak az első rutin óráról beszélünk) átmentem a gyorsjogsihoz. A csigánál hitegetett az oktató, hogy majd hív és lehet menni de elérhetetlen lett ezért váltottam. Ez sem jobb. A megbeszélt időpont előtt egy nappal mindig felhív az oktató, hogy ezért vagy azért nem jó. Lassan fél éve csinálom, az elmélet elsőre pipa, de a volán mögé még egyszer sem ültem. Pedig rágom a fülüket, próbálkozom, kicsit már túlzásba is esek talán, hogy ennyit hívogatom az oktatót, de kifizettem a pénzt, szeretném megcsinálni, majd mihamarabb dolgozni. Évekig gyűjtöttem erre. Ez normális szerintetek? Mással is történt már hasonló? Tanácsot tudnátok adni? Köszönöm előre is a válaszokat!

2022. máj. 13. 01:05
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
58%
Ígérj pénzt, oszt majd te is odaadod.
2022. máj. 13. 03:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Én biztos nem az oktatót hivogatnám ezek után, hanem a főnökével beszélnék.
2022. máj. 13. 04:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Az iskolát kell hívni. Ha sok a tanuló, akkor mondják azt, ne hitegessenek.
2022. máj. 13. 06:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

az autóra 6hónapot vártam hogy vezessek, és összességében másfél év alatt lett meg, egyfolytában lemondta az oktatóm stb, volt hogy rossz időpontot adott emg vizsgára az iskola és egy nappal később mentem oda..

most csinálom motorra, 7hónap várakozással kezdtem, (másik iskolánál), 1,5éve tart és még nincs rutinom se. azt mondták most csütörtökön kell mennem, hétfőn felhívtam őket hogy hol az értesítés vagy bármi, erre közölte h nem foglalt időpontot, május 27-én mehetek, MAJD ÉRTESÍT ha lefoglalta. de rengeteg ismerősöm szív a jogsival, ez ilyen sajnos, és még csak nem is BP.

2022. máj. 13. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

A megoldást nem tudom, de B kategóriával én is így jártam. :( 2020 februárban kezdtem a kreszt, már az is félbe szakadt a Covid miatt, abban az évben júniusban vizsgáztam, elsőre sikerült, száz százalékkal, gondoltam, megy ez nekem, mint kés a vajban.

Hát nem. Eltelt közel 2 év, és még mindig nincs jogsim, az oktató engem is folyamatosan hitegetett, lemondta, vagy nem is adott időpontot hetekig. Átlag havi egyszer mehettem, ha nem számítjuk a két nagy lezárást a második és harmadik hullámban, amikor hónapok kimaradtak. De abban sem volt sok köszönet, amikor volt óra, végig pofázott, alapvető dolgokat nem tanított meg, parkolni egyetlen alkalommal próbáltunk, a vizsga előtt egy nappal. Persze, hogy megbuktam.

Most oktatót váltottam, ő kiabál, türelmetlen, utálom, de legalább tanít, és biztosítja, hogy heti két alkalommal mehetek, de szerintem ezt is csak azért, mert a rokonom, amúgy esélytelen lenne az egész.

2022. máj. 13. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
4-es vagyok, én is tudnék mesélni még holnapig hasonlókat de csak felhúzom magam, komolyan mondom a diploma megcsinálása nem volt közel sem ilyen stresszes mint a jogsik. mellette tolod be a százezreket, gusztustalan maffia az egész, 8500körüli -3/4- óradíjért. kíváncsi leszek mi történik 650 Ft-os benzinnél, 20000 lesz egy 2*45perces alkalom?
2022. máj. 13. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
78%

Ezzel én is pontosan így jártam, amíg találtam végre egy iskolát, ahol el sem kellett menni vezetni, úgyis megadták a jogsit.

Talán 3 hónap alatt meglett.

2022. máj. 13. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Sziasztok! Ahogy olvasom elég rossz a helyzet sokfelé. Csak hogy legyen egy pozitív is. 2020 júniusában kezdtem B ről a CE-t. 2021 áprilisban volt az utolsó vizsgám GKI val együtt úgy hogy a covid miatt is volt leállás. Ráadásul OFA általi képzés volt ami számomra ingyenes volt.
2022. máj. 13. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Ezek szerint nem csak én vagyok ilyen helyzetben. A baj az, hogy az ember ezt munkára használná és nyilván igyekezne vele. Plusz állítólag sofőr hiány van.
2022. máj. 13. 11:26
 10/13 anonim ***** válasza:
Igen hiány van, tapasztalt sofőrt keresnek mindenhol nem kezdőt, friss sofőrnek csak a szivatos munkák maradnak. :(
2022. máj. 15. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!