Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Hogy lehetne eltüntetni az...

Hogy lehetne eltüntetni az időnként egyszerre megjelenő hibajelzéseket a bmw-ben?

Figyelt kérdés

Elméletileg valaki már kiütötte őket, de újra előjön. Eml, motor visszajelző, stb. Ilyenkor a teljesítmény is visszaesik úgy vettem észre. E46-ról van szó.

Ha kiütik mondjuk géppel a hibakódokat, és időnként megint előjönnek egyszerre! , az mitől lehet? Ja és amikor kiírja őket, a tempomatot sem lehet bekapcsolni



2022. jún. 25. 22:33
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
#9 Uhh, ez a rész fájalmas volt. Tipikus magyar kotla felpolírozva, csodálkoznék ha nem kovid műszakis lenne.
2022. jún. 26. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
Mit jelent a magyar kotla?
2022. jún. 26. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:

Akik rosszindulatból, irigységből, bunkó módon, vagy lenéző stílusban írtak, azoknak mondanám:

1. nem az én autómról van szó

2. azért mert bmw-je van valakinek, nem kell lenézni, leszólni :)

3. nagyon sok pénz rá lett költve javításra, nem valószínű hogy ez mind valós probléma lenne, csupán a hibajelzést kellene kiütni

4. lehetne normálisan, kedves hangnemben, intelligens módon is válaszolni,

de nem baj, én nem haragszok :)

2022. jún. 26. 14:53
 14/18 anonim ***** válasza:

"nagyon sok pénz rá lett költve javításra, nem valószínű hogy ez mind valós probléma lenne, csupán a hibajelzést kellene kiütni"

Az, hogy a gatyád ráment, nem azt jelenti hogy hibátlan az autó.

Ha egy hibát kijavítasz, utána kiütöd a kódot, az nem fog vissza jönni. Ezek igenis valós hibák, hiába pisospacsizol.

2022. jún. 26. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
2022. jún. 26. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:

De az a legnagyobb tévedés hogy irigylik tőled.

Sose irigyeltem, pedig a sógorom X 5-öst vett. De eladta mert nem bírta fenn tartani.

2022. jún. 26. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Nekem is vót 20 éve "prémium" autóm. Nem huszonéves fos. 6 évesen vettem. 3 év alatt rálocsoltam két misit. Állandóan szervizbe jártam. 9 évesen sikerült 800,000 -ért egy balfuxra rámelegíteni. Azóta suzuki évi egy kötelező szervizzel.
2022. jún. 26. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

12

Tapasztalataim szerint.

Francia autóban ami lefutott 30.000 kilométert - az enyém utána többnyire tréleren szeretett utazni.

Német az bírja 50.000 kilométerig. Kolléga népautója akkor lett motorcserés.

Japán autóban ami lefutott 500.000 kilométert. Azután már nem túl megbízható.

2022. jún. 26. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!