Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Adott egy opel astra F 1.4...

Fullank2 kérdése:

Adott egy opel astra F 1.4 16v x14xe motorkódal.Az alapjáratot nem ejti rendesen gázelvételnél,váltásnál,alacsony fordulaton gyenge,magasabb fordulaton megjön azért az ereje,+fogyasztás magas!Mi lehet a gond?

Figyelt kérdés
EGR kipucolva működik,Map szenzor új,motorhőmérékét érzékelő új,pillangó szelep kipucolva,alapjárati motor új,lambda szonda új,TPS szenzor új,befecskendező szelepek karbitisztítóval nyomáson +12v-tal át tisztítva porlasztási kép rendben benzinszivattyú szállítás leellenőrizve jó,benzinnyomás szabályzó új,az egész szívósor szétszedve újratömítve,mégis mintha gázadásnál farslevegő szívás hang jönne,de féktisztítóval,járó motornál körbefújkálva nem emelkedik az alapjárat.

#fogyasztás #Opel Astra F #rossz gázreakció #lassan eső fordultszám
2022. jún. 26. 11:13
 1/3 anonim ***** válasza:
71%
Én ennyi találomra végzett javítás helyett, kompresszió méréssel kezdtem volna.
2022. jún. 26. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Vezérlés a helyén van?

Szelepek zárnak rendesen?

2022. jún. 26. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Ja én is azzal kezdtem,csak elfelejtettem leírni annyi mindent csináltam már,12-13bár miden hengerben tehát 1bár-nál nagyobb eltérés nincs,tehát elvileg jó. EVAP szelepet is kipucoltam, tele volt az aktív szén szűrőből származó apró darabkákkal működik, nyit zár csak a zárás nem a lg tökéletesebb, de ha ledugózom akkor se sokkal jobb,talán egy nagyon kicsivel.Ez számíthat olyan sokat? Azért nem cseréltem mert rohadt drága 60000-körül van a MEAT&DORIA ami tudtommal nem egy nagy márka.Ja és amit még nem írtam,hogy az alap gyertya,levegő szűrő,benzinszűrő csere persze meg volt.
2022. jún. 27. 09:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!