Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » A normális autók kétmilliónál...

A normális autók kétmilliónál kezdődnek?

Figyelt kérdés

Ahogy néztem, az alatt nem igazán kapni, és ez még csak a 12-14 éves kategória, vagy a kisautók talán-talán fiatalabbként kaphatók ennyiért. 3/4-e a kínálatnak behozott és kereskedésből eladó. Magánszemély alig ad el - vagy természetesen ha ad is, az is behozott.


A fizetésem 6 év alatt több mint a duplája lett, de az autók árai is, ellenben a pénz értéke nem igazán nőtt, nem veszem észre.


Fogyasztás miatt mindenképp - hiába nem akartam - dízelt keresek, de minél egyszerűbbet. Egyszerűen nem kapni, mintha itthon nem lenne használt autó a 8-10 éves korosztályban. Görgetek görgetek és nincs jó találat ami megfogna.


2022. jún. 27. 09:26
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

hát igen.. Te egy igazán igényes ember vagy, azt bizony meg kell fizetni.


A szalonoknak a hátsó udvarában vannak becserélt autók, átvizsgálva, pár hónap garanciábal...ott nézz szét..

2022. jún. 27. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
0%

Mi bajod a behozott vagy kereskedésben árult autókkal?


Ha külön fizetnél se vennék magánszemélytől autót, azt kamuzik amit akar azután úgy eltűnik hogy sose találod meg, főleg ha dízelt akarsz venni


Általános dolog, hogy kevés használtautó van

2022. jún. 27. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

#1 nem, nem vagyok igényes ember, csak szeretném magam biztonságban tudni 5-6 évig, és nem a szervizeket járni kéthetente...


Magánszemély kamuzik? Nepper nem kamuzik a frissen első tulajtól behozott költségmentes garantált km-es kocsijával? ÁÁ, biztos nem... Csak lehazudja a csillagot is az égről, a 320 ezerről 180 ezerre visszatekert kocsija mellett, a kamu szervizkönyvével.


A másik, felnyomják az árakat, ami kereskedőnél 1.6-1.8, az magántól valójában 1.3-1.6 lenne állapottól függően. Nem akarom a kereskedőt etetni azért, hogy ő lemosatta meg kitakaríttatta az autót. Azt is én fizetem meg.


Veszek kereskedőtől is autót, mert miért ne, de csak magyart, és ismert lekövethetőt.


De ha nincs, akkor mit csináljon az ember? Keveset fogyasszon, megbízható legyen jó pár évre. Nem nagy kérés szerintem.

2022. jún. 27. 10:16
 4/12 anonim ***** válasza:
24%

A normális autók 6 milla felett kezdődnek.

Azok az új autók.

2022. jún. 27. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Ha jó adásvételt írtok akkor 1 év szavatosság terheli a kereskedőt meg ott van még a rejtett hibás történet is. Illetve bármikor visszamehetsz hisz tudod hol van, és egy cég áll mögötte nem Józsi bácsi az utca végén.


Amúgy meg mit vársz egy 10+ éves dízeltől 2 millió környékén?

3 év garanciát és 100 ezer futott kilómétert?

Egy kocsira költeni kell, ezt sehogy sem fogod tudni kikerülni

2022. jún. 27. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
49%

"Egyszerűen nem kapni, mintha itthon nem lenne használt autó a 8-10 éves korosztályban"

Mert akinek ilyen van az örül mint majom a farkának, makd ha 15 évesen minden évben 2x beüt valami hiba, akkor megveheted

2022. jún. 27. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
14%

Inkább 20 felett.

Alatta autócskák vannak.

2022. jún. 27. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem inkább 3-4 körül kezdődik az, amit 5 évig várhatóan komolyabb ráfordítás nélkül használhatsz... De igazából a tutti az az új, 7-8 millától.
2022. jún. 27. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Au, fáj látni a kommenteket.


Régebbi vagy új autót szeretnél?

Látom itt nem sokan értik hogy mi is az az életérzés, amit egy autóval kapsz. Azoknak ezek csak tárgyak. :)


Ha jó fogyasztást szeretnél, Skoda új szériák, 2-3-4 millió körül is vannak.


Magánszemélytől meg márkacsoportban is érdemes nézegetni, hahu-n picit veszélyesebb. Kereskedésben is kifoghatsz olyat amire full generál kell, esetlegesen kuplung, vagy váltó vagy bármilyen csere... :)


Olyan helyen érdemes nézelődni, ahol nem utánad dobják, hanem korrekten áll bizonyos költségeket a szalon is, garanciát is vállalnak, stb. :)

2022. júl. 8. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Bocsi, közben elolvastam mennyi idős legyen.


Szóval szerintem Skoda széria. :)

2022. júl. 8. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!