Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Fiat automata valto mi mit...

Fiat automata valto mi mit jelent?

Figyelt kérdés

Ne haragudjatok meg eleg ostoba a kerdes, de neztem egy Fiat 500 as autot automata valtoval. Viszont en nem ertem h mi mit jelent rajta.


E jelzes?

A/M jelzes?

Illetve a + es - jel?


Lehet ez felautomata valto?

Vagy csak en nem ertem. Mas autokba ott a D jel is.


Nagyon szegyellem magam es hiaba keresem az internetet nem talalom .



#fiat #automata #kocsi #Felautomata #Noi sofor
2022. jún. 27. 19:16
 1/3 anonim ***** válasza:
És nincs használati útmutató.
2022. jún. 27. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

E jelzés talán ECO mód, akkor odafigyel a kocsi hogy kicsit spórolósabb legyen.

M mód a kézi mód, akkor kézzel tudod váltogatni + jelzéssel felfelé - jelzéssel lefelé.

2022. jún. 27. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Japán Gulyás ***** válasza:
Igen, ez egy Dualogic nevű szerkezet, a +/- fel/le vált, ha előre tolod vagy hátra húzod. Azért kell rá, mert bizonyos üzemállapotokban a fedélzeti számítógép hajlamos rossz döntéseket hozni, pl. meredek emelkedőn bőgeti a motort, mert arra számít, hogy még meredekebb lesz vagy ha nem a sebességhatároknál autózol országúton akkor lehet, hogy szintén nem az ideális sebességet választja ki. Ha hidrodinamikus automata váltóból ülnél át ilyenbe az kínszenvedés lesz, de azoknak akik valamilyen testi vagy szellemi fogyatékosságból nem tudnak kézi váltós autót vezetni maga a megváltás, rövid távokon elviselhető, de nagyon a városi forgalomhoz van hangolva.
2022. jún. 27. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!